Żółty francuski manicure: zdjęcia z nowymi pomysłami

Żółty francuski manicure na paznokciach może przyciągnąć uwagę poprzez jasność lub delikatność odcienia. Budzi dobre skojarzenia związane z wiosną, ciepłem. Jasne jest również, że ten słoneczny odcień będzie pięknie wyglądał na długich lub krótkich paznokciach i w wielu stylizacjach. Pokażemy, na jakie kombinacje zwrócić uwagę, jakie zdobienia paznokci są modne i pokażemy najbardziej udane pomysły na manicure na zdjęciach.

Żółty francuski manicure z kwiatami

Odcienie żółci od delikatnych i pastelowych po soczyste i kwaśne zasługują na uwagę w projekcie francuskiego manicure z kwiatami. Odświeżają design, korzystnie wpływają na nastrój. I możesz na przykład rysować stokrotki zarówno na wszystkich czubkach paznokci, jak i na poszczególnych palcach. Użyj koloru żółtego jako bazy dla wzoru lub akcentu – zależy to od jasności wzoru. Zobacz przykłady poniżej.

Francuski żółty manicure z rysunkami

Żółty jest „przyjazny” nie tylko kwiatom, ale także zdobieniom w stylu abstrakcji, ozdobnym i prostym liniom, chmurkom, motylkom i  owocom, które można dodatkowo ozdobić. To najpopularniejsze modele, jeśli wybierzesz francuski wzór w odcieniach żółci. Głównym plusem żółtego w zdobieniu paznokci jest neutralność wieku. Tak więc każda kobieta lub dziewczyna może zdecydować się na żółty lakier, który będzie wyglądał pięknie, nawet jeśli może wydawać się jaskrawy.

Żółty francuski manicure z brokatem

Złoty francuski manicure znacznie zwiększa jasność paznokcia. Jednak ta opcja manicure w tym sezonie jest akceptowalna jako opcja codzienna i świąteczna.
Paznokcie ozdobione są cekinami, folią, brokatem, a nawet odblaskowymi materiałami do paznokci. Jeśli na paznokciu nie ma wystarczającej ilości blasku, zwróć uwagę na złoty i srebrny francuski manicure. I będzie dobrze wyglądać w projekcie z pastelową lub cielistą bazą, na przykład przy naskórku.