Zmień swój wygląd! 30 stylowych fryzur z krótką grzywką

Jeśli zdecydujesz się w końcu rozpocząć życie od nowa, najlepszym wyborem jest krótka fryzura z grzywką . Nowa fryzura może nie tylko radykalnie zmienić Twój wygląd i wprowadzić nowy nastrój, ale także dodać wyrafinowania i stylu Twojemu wizerunkowi. Krótkie włosy dodadzą Ci wyjątkowej osobowości i uroku, a nawet gwiazdy będą Ci zazdrościć!

Po ostatecznej decyzji o zmianie wszystkiego pojawia się pytanie. Jaką fryzurę wybrać? W końcu musi pasować do nowoczesnych trendów, a także być łatwa w pielęgnacji. Spróbujmy zrozumieć różnorodność dostępnych opcji i wybrać te najlepsze.

Długie pixie

Tę samą fryzurę nosiła Ruby Rose. Miękkie loki, zwinięte za pomocą lokówki, dodają piękna i elegancji. A jeśli dodasz do tej fryzury asymetryczną grzywkę – mega krótką z jednej strony i wydłużoną z drugiej, twój wygląd nabierze brakującej perfekcji.

Obszerny bob

Niezwykle wszechstronna fryzura. Możesz użyć sprayu i skręcić kilka pasm włosów, aby włosy były ładne i świeże, lub możesz wyprostować włosy, aby wyglądać pięknie i odważnie. W tym sezonie modny jest przycięty bob z taką samą grzywką, który idealnie pasuje do ogólnego wizerunku każdej kobiety.

Niezwykle krótkie i odważne fryzury

Jeśli nie chcesz przywiązywać zbyt dużej wagi do pielęgnacji włosów, ta fryzura jest dla Ciebie. Całkowicie odsłonięta twarz. Krótka, ledwo widoczna grzywka, być może z lekkim wydłużeniem po bokach, pomoże skorygować owal twarzy.

Bob z grzywką

Ta fryzura pozostaje niezaprzeczalnym trendem ostatnich lat. Elegancka i kobieca fryzura, która podbije każdego. Podziel mokre włosy na dwie części do wyboru, a następnie wysusz suszarką i używaj grzebienia. Aby uzyskać dodatkową objętość włosów, owiń grube pasma włosów wokół patyczka i spryskaj lakierem do włosów. Królewski styl jest gotowy!

Chaotyczny bob

Nadszedł czas, kiedy możesz zaniedbać swój styl i nadal pozostawać w trendach. Wystarczy trochę wysuszyć włosy i delikatnie zwinąć je dłońmi, jakby tworzyły loki.

Loki, które wynikną z tych prostych czynności, bez wątpienia dodadzą Ci otuchy przez cały dzień.