Złoty podział: kim jest 7 najbardziej atrakcyjnych kobiet świata według nauki?

Bardzo trudno jest znaleźć dokładny standard piękna, ale starożytna Grecja opracowała niesamowite narzędzie do określania najbardziej atrakcyjnych kobiet, zwane „złotym podziałem”.

Jaki jest złoty podział? Zasadniczo jest to formuła, która oblicza idealną symetrię w projekcie, który jest przyjemny dla oka. Dlatego najpiękniejszą twarzą, zgodnie ze „złotym podziałem”, będzie ta, która ma współczynnik najbliższy Phi, który jest matematycznie równy liczbie 1,618.

Brytyjski chirurg plastyczny, Julian De Silva, zainspirowany tą filozoficzną koncepcją, opracował wzór na oszacowanie złotego podziału. Korzystając z komputerowego mapowania twarzy, sporządził listę najbardziej atrakcyjnych kobiet na świecie według nauki.

Jordan Dunn

Jordan Dunn to jedna z najlepiej opłacanych modelek na świecie. Według złotego podziału współczynnik Jordan Dunn wynosi 91,39%.

Taylor Swift

Następna w kolejce jest Taylor Swift, jedna z najbardziej utalentowanych autorek piosenek w świecie rozrywki. Ma na swoim koncie 11 nagród Grammy i wiele przebojów, które znajdują się na szczycie listy Billboard Hot 100. Jej wskaźnik wynosi 91,64%.

Ariana Grande

Ariana Grande to jedna z najbardziej wpływowych piosenkarek naszego pokolenia, otrzymała notę ​​91,81%.

Beyonce

Beyoncé jest jedną z najbardziej utytułowanych artystek naszych czasów. Ma najwięcej statuetek Grammy wśród artystek – 28 nagród. Jej stawka wynosi 92,44%.

Bella Hadid

Bella Hadid to znana supermodelka, która pracuje dla takich marek jak Tom Ford, Chanel, Givenchy i Dior. Jej wynik to 94,35%.

Zendaya

Następna jest Zendaya z 94,37%. Karierę rozpoczęła jako gwiazda Disney’s Dance Fever!, ale najbardziej znana jest z roli tytułowej bohaterki filmów Spider-Mana.

Jodie Comer

Według złotego podziału Jodie Comer jest najpiękniejszą kobietą świata z wynikiem 94,52%. Zasłynęła dzięki Killing Eve i w trakcie swojej kariery otrzymała kilka nagród, w tym dwie nagrody British Academy Television Awards i nagrodę Primetime Emmy.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi?