Zimowy manicure – najmodniejsze wzory na paznokcie 2021-2022

Świeże pomysły na manicure są zawsze poszukiwane, ponieważ każdego miesiąca, a jeszcze częściej, trzeba wymyślić coś nowego. W tej kolekcji znajdziesz różne pomysły na stylizację paznokci. Nadają się zarówno na co dzień, jak i na wieczór.

Piękne paznokcie 2021-2022

Niemal każda kompozycja będzie mieniła się świeżymi i efektownymi kolorami, jeśli zostanie uzupełniona elementami foliowymi. Kolor może być neutralny, jasny, a nawet kontrastowe zestawienia z folią wyglądają harmonijnie.

Stylowe i kobiece odcienie wiśniowego różu są odpowiednie o każdej porze roku, na każdy kształt i długość paznokci. Najważniejsze jest, aby wybrać harmonijne kombinacje. Te palety są dobre w wykończeniach błyszczących i matowych, zwłaszcza z błyszczącymi detalami.

Jedną z najlepszych technik wszech czasów jest manicure francuski. W tym sezonie szczególnie istotny jest niestandardowy manicure francuski – z oryginalną podstawą, niebanalną obwódką, eleganckimi dodatkami.

Nie bój się eksperymentować, baw się połyskiem, połyskiem, kolorem. Manicure Frantukkiy świetnie sprawdza się w każdym wcieleniu i zawsze wygląda stylowo.

Na świąteczny wygląd najlepiej wybrać kompozycje z dodatkiem brokatu o różnych rozmiarach i kolorach.

Najlepiej wybrać bazę pod paznokcie bardziej neutralną i spokojną, aby połysk ożywił powłokę, ale jej nie przeciążał. Beż, biel, czerń to najbardziej odpowiednie opcje pigmentowe dla takich zestawów.

Jednym z hitów bieżącego sezonu jest zwierzęcy print. Może być również stosowany w stylizacji paznokci i dość aktywnie.

Wybierz miękkie odcienie beżu i brązu, aby uzyskać subtelne, subtelne opcje. A jeśli lubisz się wyróżniać i przyciągać uwagę, istnieje wiele kontrastowych kombinacji.

Czytaj więcej: 7 oznak, że jesteś zdrowy, nawet jeśli tak nie sądzisz!