Zdjęcia, które sprawią, że zmienisz swoje nastawienie do swojego wieku

Tylko dlatego, że się starzejesz, nie powinnaś przyjmować stereotypowego „starego” wyglądu. Wierzcie lub nie, ale są starsi ludzie, którzy nigdy nie przestają eksperymentować ze swoim wyglądem. Tym samym nieustannie udowadniają, że na zmiany nigdy nie jest za późno.

Niedawno użytkowniczka Twittera Patti Smeed, 74-latka z Tennessee, udostępniła kilka zdjęć swojej pięknej różowo-niebieskiej fryzury. W ten sposób zdobyła ponad 378 000 polubień i prawie 5 000 komentarzy w ciągu zaledwie kilku dni. Wkrótce dołączyło więcej seniorów i opublikowało własne szalone fryzury. Chcieli udowodnić, że wiek to tylko liczba, jeśli chodzi o zmianę wyglądu. Sprawdź wszystkie kolorowe fryzury noszone przez osoby starsze w galerii poniżej!

Użytkowniczka Twittera, Patti Smeed, udostępniła zdjęcie swojej przemiany i zainspirowała innych, aby do niej dołączyli.

„Mam 74 lata i dzisiaj zrobiłam sobie taką fryzurę, uwielbiam to! Daj mi znać, co myślisz i bądź szczery! W moim zawodzie musiałam być bardziej konserwatywna i nigdy nie mogłabym mieć czegoś takiego” – napisała Patti Smeed, załączając dwa zdjęcia niebiesko-fioletowej fryzury.

Tweet natychmiast stał się viralem i miał ponad 378 000 polubień w mniej niż tydzień. Oprócz prawie 25 000 retweetów było kilku użytkowników, którzy odpowiedzieli, gratulując jej za zachęcanie do zmian. Jednak to, co przykuło największą uwagę, to niesamowita liczba starszych kobiet, które udostępniły zdjęcia z podobnymi fryzurami.

“Myślę, że wyglądasz świetnie! Mam 78 lat i mam podobną fryzurę na Święto Dziękczynienia”, jedena z użytkowniczek Twittera odpowiedziała zdjęciami zielonych włosów ogolonych z jednej strony. “Kocham to! Moja mama ma 79 lat i zrobiła to! Wiek to stan umysłu” – odpowiedziała inna ze zdjęciem swojej matki z fioletowymi włosami.

 Po prostu wspaniałe! Co myślisz ? Czekamy na Wasze reakcje w komentarzach! Ponadto, jeśli podobał Ci się artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!