Zaskakujące zdjęcia: 15 zwykłych ludzi, którzy są uderzająco podobni do niektórych celebrytów

Czasami oczywiście przyjaciele i członkowie rodziny przysięgają, że wyglądamy dokładnie jak ta czy inna gwiazda, podczas gdy w rzeczywistości nie mamy prawie nic wspólnego, ale są ludzie, którzy są tak bardzo podobni do gwiazd, że widać ich podobieństwo gołymi oczami. Aby to udowodnić, zebraliśmy zdjęcia przypadkowych osób na ulicy, które łatwo pomylić z niektórymi celebrytami.

Bruce Willis

Ten mężczyzna tak bardzo przypomina Bruce’a Willisa, że ​​mógłby być jego sobowtórem. Ale co, jeśli to prawdziwy Bruce jedzie autobusem?

Van Gogh

Widząc rudowłosych mężczyzn z brodami, ludzie często mówią, że wyglądają jak Van Gogh, ale ten facet naprawdę wygląda prawie tak samo jak słynny holenderski artysta.

Park Jurajski

Oba zdjęcia mogły być kadrami z filmu! To porównanie jest tak trafne, że nawet tło wygląda, jakby przejechało przez Park Jurajski.

Azjatycka wersja Danny’ego DeVito

Z pewnością są podobieństwa. Wyobraź sobie tylko Dao DeVito w filmie Zawsze słonecznie nad brzegiem Mekongu.

Podobieństwo jest uderzające!

Być może widzimy tutaj przykład „syndromu Roberta Downeya Jr.”, kiedy mężczyźni, którzy nawet trochę przypominają oryginalnego aktora, zaczynają zapuszczać brody i nosić tę samą fryzurę.

Donald Trump

Zastanawia się, jak najlepiej przekopać się do Białego Domu. W rzeczywistości ta kobieta mieszka w Hiszpanii, a użytkownicy zauważyli, że jej włosy wyglądają znacznie lepiej niż włosy Donalda Trumpa.

Samanta L. Jackson

Właściwie nie możemy być w 100% pewni, czy to nie Samuel L. Jackson w peruce.

,,Kilka lat temu sam Jeff Goldblum zatrzymał mojego brata na lotnisku, zauważając, że są do siebie bardzo podobni.”

Tak, dobrze przeczytaliście, sam aktor Jeff Goldblum zatrzymał faceta i poprosił go, aby zrobił sobie z nim zdjęcie. I to nawet nie jest wszechświat równoległy!

50 cent

Ten młody człowiek wygląda jak 50 cent.

Michelle Jackson

Po tym, jak ta dziewczyna opublikowała swoje selfie na Twitterze i ktoś zauważył podobieństwo do Michaela Jacksona, jej zdjęcie stało się viralowe w całym Internecie.

Ta koszulka nie jest tu przez przypadek

Typowa ofiara „syndromu Roberta Downeya Jr.”, o którym pisaliśmy powyżej. Chociaż prawdopodobnie potrzebuje tego zdjęcia do pracy, to przynajmniej wiele osób chętnie zrobiłoby sobie zdjęcie nawet z sobowtórem, nawet za pieniądze.

Danny Burrito

Pseudonim ten został nadany temu człowiekowi nie przez przypadek, ponieważ jest to meksykańska wersja Danny’ego DeVito. A może powinniśmy nazwać go Danny DespaCito?

Młodszy Rayan Reyndols

Facet mógłby z łatwością pojechać do Hollywood, oczywiście, nie dostałby żadnych ról, ale z łatwością mógłby uczestniczyć we wszelkiego rodzaju imprezach.

Wolverine z Aliexpress

Jesteśmy prawie w 100% pewni, że ten mężczyzna celowo stara się wyglądać jak Wolverine z X-Men.

A któż to?

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!