Zapadłe policzki – 3 Naturalne sposoby na ujędrnienie

Pierwsze oznaki starzenia pojawiają się na policzkach. Zaczynają tracić swoją objętość, co staje się to zauważalne już w wieku około 40 lat. Jeśli chcesz wydawać po kilkaset złotych rocznie na zastrzyki kwasu hialuronowego, problem można rozwiązać natychmiast. Ale jeśli chcesz spróbować domowych sposobów, powiemy ci, jak to zrobić. Istnieje kilka prostych metod, o których dowiesz się dopiero po obejrzeniu tego filmu. Eksperci są zdania, że wiotczejące policzki są pierwsze, które poddają się starzeniu, i zwykle przyczynia się do tego 5 czynników: – wiek; – geny; – nadwaga; – promienie ultrafioletowe; – nikotyna. Na niektóre z nich nie mamy wpływu, ale przy niewielkim wysiłku i cierpliwości możemy mieć wpływ na szybkość starzenia. Czy jesteś gotowa na taką walkę? Proponujemy kompleksowe rozwiązanie, przy użyciu 3 metod: masek, masażu i ćwiczeń – wynik jest gwarantowany. Krok pierwszy: Maski – podciągną i ujędrną opadającą skórę. Oto kilka sprawdzonych przepisów:

  1. Maseczka jajeczna. Ubij białko z jednego jajka na sztywną pianę. Jeśli masz suchą skórę, dodaj miód, jeśli jest tłusta, dodaj gotowanej na parze mąki owsianej. Umieść uzyskaną mieszaninę na twarzy i pozostaw na 10 minut. Następnie na początku zmyj maskę ciepłą, a następnie zimną wodą.
  2. Maseczka z kwaśną śmietaną. Wymieszaj miód i śmietanę w równych proporcjach i nałóż na policzki. Pozostaw maskę na 10 minut, a następnie spłucz ciepłą wodą.
  3. Maseczka peelingowa. Zalej wrzącą wodą 2 łyżki płatków owsianych. Niech spęcznieją, a następnie dodaj jedną łyżeczkę naturalnego jogurtu, miodu i mielonych migdałów. Połóż miksturę na policzkach, masując je okrężnymi ruchami. Ten peeling zapobiegnie zapadaniu się policzków i doskonale ujędrni Twoją skórę. Domowe maski w połączeniu z kremem z efektem liftingującym nie przyniosą pożądanego efektu, jeśli nie dostosujesz swojej diety. Wyklucz lub ogranicz sól, cukier, tłuste potrawy i alkohol.

Krok drugi Masaż twarzy – wystarczy masować policzki tylko przez 10 minut dziennie. Kosmetyczki zalecają rozpoczęcie dnia od masażu brody i dolnych części policzków. Oto dwie opcje masażu. Masaż ziołowy. Zanurz ręcznik w przygotowanej wcześniej herbacie ziołowej. Ściśnij ręcznik i złóż go w harmonijkę. Delikatnymi ruchami masuj dolną część policzków ręcznikiem.

Masaż miodowy. Zanurz palce w miodzie i nałóż go na policzki okrężnym ruchem. Po wchłonięciu miodu możesz lekko uszczypnąć policzki, aby zwiększyć przepływ krwi do tego obszaru twarzy. Pod koniec masażu umyj twarz i nałóż krem ​​nawilżający. Krok trzeci Ćwiczenia 1. Podnieś głowę i obróć twarz w lewo, aż poczujesz napięcie mięśni. Następnie obróć twarz w prawo i przytrzymaj na 2-4 minuty. Powtórz to ćwiczenie 5-6 razy. 2. Obróć mocno szyję w lewo-prawo, 5-10 razy. 3. Wciągnij maksymalną ilość powietrza do ust i wstrzymaj oddech na 10 sekund, a następnie zrób wydech. Powtórz ćwiczenie, ale tym razem trzymaj powietrze w ustach i wydymając policzki: lewo-prawo. 4. Weź powietrze do ust i powoli wydmuchuj je przez lekko otwarte usta. 5. Zakryj twarz dłońmi, tak aby nadgarstki były zamknięte na ustach, a palce na policzkach. Opierając się palcom, spróbuj się uśmiechnąć, a następnie rozluźnij policzki. Te proste ćwiczenia pomogą zapobiec opadaniu policzków i poprawią stan ust. Będą miały większą objętość i wyraźniejszy zarys. Możesz wykonywać te ćwiczenia w dowolnym miejscu, nawet przed monitorem komputera. Nie zapomnij napisać w komentarzach, jakich środków domowych używasz w celu ujędrnienia policzków.

Leave a Reply