Zainspiruj się: nowa odmiana stylu prosto z Francji

Styl Francuzów, a zwłaszcza Paryżan, jest jednym z najgłośniejszych na świecie, napisano o nim niezliczone książki, odbywa się wiele kursów mistrzowskich na temat tego, jak osiągnąć tę bezwysiłkową łatwość, która jest celebrowana od dziesięcioleci. Prosta, ale urocza szafa z prostymi nogawkami, dobrze skrojonymi marynarkami, kobiecymi akcentami, wygodnymi butami i ręcznie robionymi torebkami to prawdziwa klasyka.

Ale w ostatnich latach znany francuski styl został zainspirowany młodszą generacją i wieloma wschodzącymi markami, dodając odrobinę francuskiego uroku, poszerzając jego granice i tworząc bardziej odpowiednią i interesującą wersję.

Więc jakie nowe trendy połączyły się we francuskim stylu.

1. Odzież męska

Męska koszula oversize w połączeniu z butami damskimi tworzy przyciągający wzrok wygląd. Monochromatyczne rozwiązanie pozwala zrównoważyć strój.

2. Przemyślenie podstawowej garderoby

Na przykład płaszcz przeciwdeszczowy i dżinsy mogą nie być klasycznym francuskim stylem, ale idealnie łączą dwie różne tekstury ubrań.

I możesz dodać najbardziej niezwykłe i modne buty, na przykład z kwadratowym płaszczem, który dodaje nowoczesności.

3. Niezwykłe torebki

Świetnym dodatkiem będą torebki z akcentami, o ciekawym kształcie i jasnych kolorach.

4. Duch wolności

Francuski styl zawsze charakteryzował się nutą ryzyka i wyzwania. Mini jest tego doskonałym wyrazem. Nowe mini jest coraz krótsze.

Inną ulubioną sztuczką paryżan jest zrównoważenie długości mini z wydłużonymi płaszczami.

Małe czarne sukienki również przechodzą metamorfozę, a ulubionym sposobem na ich uatrakcyjnienie są strategiczne wycięcia.

Spodnie baggy z wysokim stanem i koszulą zapinaną na guziki w zwierzęcy nadruk tworzą mieszankę seksowności i formalności.

5. Zupełnie nowe kombinacje

Nie da się mówić o francuskiej modzie, nie wspominając Chanel i tweedu. Teraz kultowy tweed niekoniecznie wyraża konserwatywny styl i pojawia się w wcześniej nie do pomyślenia zestawieniach ze sportową odzieżą i podartymi dżinsami.