Zainspiruj się: 5 fryzur, które będą modne w tym sezonie

Pokazy mody już się odbyły. Gwiazdom udało się uczestniczyć w wielu wydarzeniach. Oznacza to, że nadszedł czas, aby wyciągnąć najbardziej stylowe fryzury, które będą bardzo aktualne w tym sezonie. Poznaj 5 stylowych opcji, które są i pozostaną hitem przynajmniej na kolejny sezon.

Fryzura ze wstążką

Na ostatnim pokazie Chanel Métiers d’Art modelki weszły na wybieg z eleganckimi czarnymi wstążkami we włosach, a niegdyś elegancki trend został ożywiony. Teraz satynowe wstążki ponownie stały się poszukiwanym dodatkiem przez kobiety na całym świecie.

Poniżej niezrównana Grace Cabe, amerykańska top modelka, anioł Victoria’s Secret i jedna z modelek, które zaprezentowały nową kolekcję francuskiego domu mody.

Opaska na włosach

Kolejny zapomniany pod koniec 2021 roku trend został wskrzeszony przez włoski dom mody Max Mara. Marka zaprezentowała swoją nową kolekcję, wprowadzając na wybieg modele w klasycznych ciuchach i z opaską na głowie. Kolorystyka dodatków odzwierciedlała główną koncepcję strojów i była powściągliwa. Większość dziewczyn nosiła białe, czarne i beżowe opaski.

Kok i pasma włosów z przodu

Kok z pasmami w pobliżu twarzy nie traci na znaczeniu, ponieważ gwiazdy nadal ją aktywnie noszą. Na zdjęciu poniżej Hailey Bieber, modelka, aktorka i żona piosenkarza pop Justina Biebera. A jej beztroski kok z kosmykami opadającymi na twarz to dzieło amerykańskiej stylistki Jen Atkins, jednej z najbardziej rozchwytywanych profesjonalistów w swojej dziedzinie.

Gładkie włosy zaczesane do tyłu

Zaczesane gładko pasma włosów były modne w ostatnim sezonie modowym, są poszukiwane w teraźniejszości i nie stracą popularności w przyszłości. Nic dziwnego, że aktorka Jurnee Smollett pojawiła się z taką fryzurą na uroczystości z okazji 60-lecia Muzeum Salomona Guggenheima. Nawiasem mówiąc, sam Dior był zaangażowany w wizerunek celebryty.

Wysoki kucyk

Brytyjski stylista James Earnshaw to ważna postać w świecie mody. Polecamy jego najnowsze dzieło – prosty warkocz z wysokiego kucyka. Tworzenie nie jest trudne: łapiesz włosy, dzielisz je na dwa równe pasma i skręcasz spirale w jednym kierunku, a następnie skręcasz razem w przeciwnym kierunku. Ważne jest, aby górną część fryzury przymocować elastyczną opaską.

Trendy nadchodzącego sezonu mody pozwalają każdemu osiągnąć modną fryzurę bez specjalnych umiejętności. Czy nie jest to piękno nowoczesnej mody, która jest jednocześnie prosta i krzykliwa?