Zabawne zdjęcia ze świata zwierząt! Finaliści konkursu fotografii dzikiej przyrody!

Ludzie nie mogliby istnieć bez innych zwierząt. Ale nie ma wątpliwości, że znacznie wzbogacają nasze życie i dodają do niego zdrową dawkę humoru.

Nagrody Comedy Wildlife Photography Awards od wielu lat zachwycają widzów uroczymi i zabawnymi zdjęciami przedstawicieli świata zwierząt. Pod koniec października jury przedstawiło finalistów 2022 roku, których naprawdę trudno było wybrać spośród ogromnej liczby kandydatów. Zwycięzców poznamy 2 lutego. Tymczasem możemy przyjrzeć się tym, którzy powalczą o tytuł najlepszego zdjęcia. 

Szczęście być matką!

Wszystkie matki będą w stanie zrozumieć i poczuć uczucia tej małpy!

Torebeczka, zegareczek? Wszystko oryginalne!

„Przy tak wielu wydarzeniach na świecie wszyscy potrzebujemy dużej dawki zabawy i humoru. I tegoroczni finaliści z pewnością to osiągnęli!” mówi Tom Sullam, współtwórca konkursu, który ruszył w 2015 roku.

Zakręć mną jak na karuzeli!

To wszystko w szczytnym celu. W tym roku Comedy Wildlife wspiera Whitley Fund for Nature (WFN), brytyjską organizację charytatywną, która wspiera liderów ochrony przyrody pracujących w ich krajach na Południu.

Pachnie tak dobrze!

Uśmiech proszę!

Cześć piękna!

„Sfotografowałem szopa pracza na plaży na Florydzie, gdzie karmiłem go krewetkami. Potem podziękował mi w ten sposób” – mówi Miroslav Srb.

Pegaz w prawdziwym życiu!

Trójgłowy niedźwiedź

WOW

Nie rozmawiam z Tobą!

Chwila przed tragedią

Z godnym pozazdroszczenia wyczuciem czasu francuski fotograf Jean-Jacques Alcalay uchwycił moment, w którym hipopotam połykał czaplę w całości.

Ale ptak – siedzący wesoło na grzbiecie innego zwierzęcia – w rzeczywistości znajdował się za hipopotamem, który ziewał.

Żono, mam gorączkę 36,7!

Znowu się spóźniłam na autobus…

Trzymaj mnie, bo nie wytrzymam!

Naturalne piękno

Nowy super bohater w mieście!

Buzi!

Zwycięzca konkursu Comedy Wildlife Photography Awards zostanie wybrany przez panel ekspertów, w skład którego w tym roku wchodzą komik Russell Kane oraz entuzjasta filmów podwodnych i nurkowania Luke Inman. Nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się, kto wygra ten konkurs!

Które zdjęcie spodobało Ci się najbardziej?