Z czasem stają się coraz piękniejsze: 10 gwiazd, które z każdym dniem wyglądają coraz lepiej!

Praw natury nie da się oszukać – z wiekiem nie stajemy się młodsi, zdrowsi i szczęśliwsi. Chociaż wiele można zrobić, aby opóźnić starzenie, poprawić zdrowie i poczuć się lepiej. Przynajmniej możesz zaakceptować swój wiek i dostosować się.

Na przykład niektóre kobiety stają się lepsze tylko z wiekiem. Nie oznacza to, że w jakiś sposób sprawiają, że wszystkie zmarszczki znikają (chociaż chirurgia plastyczna może zdziałać cuda, lecz nie zawsze). Niektóre stają się chudsze, inne wyglądają elegancko i pięknie. Jak te 10 celebrytek, które nie są już młodymi dziewczynami, ale wyglądają naprawdę fajnie.

Kim Kardashian

Chirurgię plastyczną w wyglądzie gwiazdy można zobaczyć gołymi oczami. Ale w tym przypadku również wykonał świetną robotę ze stylizacją. Kim otrzymała rodzaj blasku, którego bardzo brakowało jej w młodości.

Shakira

Piosenkarka jest przekonana, że ​​​​jeśli dużo się ruszasz, starość można odłożyć. I lubi o siebie dbać, co mogłoby tylko pozytywnie wpłynąć na jej wygląd.

Sharon Stone

Aktorka ma już za sobą siódmą dekadę, ale z pewnością nigdy się nie zestarzeje. Nowe zdjęcia pokazują nie tylko, że ma jeszcze więcej mocy i charyzmy, ale także urody.

Jennifer Lopez

Zawsze lekkomyślna dziewczyna, J Lo mówi, że pozytywne nastawienie jest tak samo ważne jak dieta i ćwiczenia. Wyjaśniła w wywiadzie: „Afirmację są bardzo ważne. Jestem młoda i ponadczasowa. Powtarzam to sobie codziennie, kilka razy dziennie.” Brzmi to jak nonsens, ale nim nie jest: wiek jest tylko w twoim umyśle. Spójrz na Jane Fondę.

Ellen Degeneres

Prowadząca talk show ma młodzieńczy entuzjazm, który sprawia, że ​​trudno uwierzyć, że ma ponad 60 lat. Sekret starzenia się omówiła podczas swojej kampanii CoverGirl, mówiąc: „Nic nie sprawia, że ​​wyglądasz młodziej niż uśmiech i bycie szczęśliwym. Jeśli spojrzysz na dzieci, zawsze się uśmiechają i śmieją, a ich skóra jest nieskazitelna”.

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston codziennie ćwiczy jogę, masaż twarzy i stara się jeść jak najwięcej owoców i warzyw.

Halle Berry

,,Będąc cukrzykiem przez większość mojego życia, zawsze bardzo poważnie podchodziłam do jedzenia. Więc przez lata stosowałam dietę ketonową. Nienawidzę słowa „dieta”, więc chociaż zobaczysz słowo „dieta”, wiedz, że zachęcam cię do myślenia o tym jako o zmianie stylu życia, NIE DIECIE! Keto to plan diety o niskiej zawartości węglowodanów, który faktycznie zmusza organizm do spalania tłuszczu jak szalony. Myślę też, że było to w dużej mierze odpowiedzialne za spowolnienie mojego procesu starzenia się”.

Padma Lakshmi

Prowadząca Top Chef ma linię kosmetyków MAC i jest zwolenniczką stosowania naturalnych środków do dbania o siebie.

Julia Roberts

Julia została okrzyknięta najpiękniejszą kobietą świata w wieku 50 lat.

Sandra Bullock

Sandra wyznała, że ​​stosuje starą sztuczkę królowej piękności, aby zachować gładką skórę. Krem na hemoroidy to ta sztuczka. Wiadomo, że redukuje wory pod oczami.

Jeśli spodobał Ci się artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!