Wyrafinowany manicure: zdjęcia z nowymi pomysłami

Wyrafinowany manicure to estetyczny wygląd. Wykonanie manicure odbywa się poprzez wybór pastelowych lub klasycznych kolorów, a także dyskretnej dekoracji. Harmonijne, miękkie rozwiązanie kolorystyczne sprawia, że ​​projekt jest łatwy do zauważenia, zaprojektowany bez zbędnych szczegółów. Rzućmy okiem na to, jakie wzory i kolory są istotne dla manicure o wyrafinowanym designie.

Francuski

To elegancki i wzorowy pod każdym względem projekt. Dzięki białym końcówkom paznokci francuski manicure staje się świeższy i lżejszy. Ale nie wyklucza również alternatywnych rozwiązań kolorystycznych, w technice gradientowej lub ombre. Na przykład super płynne przejście od beżu do mlecznego gwarantuje maksymalne wrażenia wizualne. I oczywiście jasny francuski  manicure będzie wyglądał pięknie. Również długość paznokcia ma znaczenie: krótki – zawsze kwadratowy, średni i długi – owalny/migdałowy/kwadratowy.

Odcienie beżu

Zobacz, jak świetnie wygląda. Odcienie beżu ze złotym odcieniem. W przypadku delikatnych paznokci preferuj dyskretny wzór o różnych fakturach. I lepiej unikać jasnych nadruków.

Elegancki czerwony

Na szczególną uwagę zasługuje czerwony i wiśniowy manicure: pozostaje klasykiem łączącym piękno i ekscentryczność. Na przykład w połączeniu z kryształkami. Czerwony manicure będzie  odpowiedni w dzień i wyrafinowany wieczorem.

Pastelowe odcienie

Delikatna kolorystyka jest zarówno wyrafinowana, jak i wszechstronna. Dlatego zatrzymaj się w dekorze w odcieniach jasnego różu, mięty, błękitu, fioletu, beżu, szarości złota/srebra. Poczucie pewności zwiększa się, gdy pastelowe kolory łączy się z dodatkami jak na przykład pierścionki.

Efekt marmuru

Doskonałym przykładem wyrafinowania są delikatne wzory w postaci marmuru, kwarcu i innych kamieni naturalnych. Wcześniej na niecodzienny akcent w wyrafinowanym manicure był minimalizm. Szczytem popularności stylowych pomysłów na manicure będą: geometria, imitacja kamienia naturalnego, projekt kryształowego kamienia. Będziesz więc mieć manicure, który ludzie będą podziwiać godzinami!