Wszystkie oczy będą zwrócone na Ciebie: wypróbuj jedną z tych 4 fryzur dla włosów o średniej długości

Średnia długość włosów jest uważana za najbardziej praktyczną i wszechstronną. W przeciwieństwie do krótkich długości, istnieje więcej opcji na udany wygląd. Dzisiaj pokażemy Ci najbardziej odpowiednie i stylowe opcje strzyżenia dla średnio długich i prostych włosów.

Kaskada

W przypadku prostych włosów fryzura kaskadowa – doda włosom dodatkowej objętości. Kaskada jest uważana za najbardziej wszechstronną fryzurę, ponieważ nie ma ograniczeń co do wieku i rodzaju włosów. Charakterystyczną cechą kaskady dla średnich włosów jest szeroki wybór stylów. Jeśli chcesz, możesz zrobić modne, zwiewne loki. Jednocześnie styliści zauważyli, że pięknie uczesane proste włosy również będą wyglądać świetnie.

Care

Uniwersalność tej fryzury – pozwala stworzyć królową z każdej kobiety. Dzięki kształtowi fryzury włosy uzyskują niesamowity efekt zadbanych i perfekcyjnych. Care ma wiele opcji. Jeśli chcesz, możesz stworzyć elegancką wydłużoną wersję lub urozmaicić wygląd asymetryczną fryzurą. Możesz też dodać modny akcent w postaci grzywki, choć nawet bez niej care wygląda świetnie.

Długi bob

Proste włosy, ścięte wydłużonym bobem, będą wyglądać pięknie i zgodnie z modowymi trendami. Ta fryzura pozwala kobietom osiągnąć podwójny wizerunek – romantyczny i odważny. Za pomocą różnych rodzajów stylizacji możesz eksperymentować. Na przykład stopniowany bob zyskuje coraz większą popularność, a panie powyżej 40 roku życia wybierają asymetrycznego boba.

Włosy wygolone z boku

Dla ekstrawaganckich kobiet odpowiednie są fryzury z elementami wygolenia. Istnieje opinia, że skronie i tył głowy można ogolić tylko w krótkich fryzurach, ale styliści wolą dodawać taki ekscentryczny szczegół do średnich fryzur. Golenie sprawia, że nasz wygląd staje się śmielszy i dość delikatny. W takich fryzurach kobieta staje się młodsza i podkreśla swój nienaganny gust.

Dzięki szerokiej gamie fryzur dla średnich włosów, kobiety mogą stworzyć dowolny wygląd, który pasuje do ich gustu. W tym sezonie istotne są fryzury, w których na wszystkich włosach dominuje naturalna i spektakularna objętość włosów.