Wszechstronny beżowy manicure: inspiracje i pomysły

Manicure  beżowy od dawna nie wychodzi z mody i najprawdopodobniej nigdy nie wyjdzie z mody. Modele w tych odcieniach to warstwy bazowe, które pasują do wszystkiego. W naszym artykule mówimy o najpiękniejszych i najbardziej odpowiednich opcjach tego manicure.

Wszystkie dziewczyny chcą wyglądać elegancko, ale nie wulgarnie i mieć manicure, który będzie pasował absolutnie do każdego wyglądu, od codziennego życia po wieczorne wyjście.

Ratunkiem będzie manicure z beżowym lakierem, od dawna jest synonimem elegancji i praktyczności. Odcień beżu jest samowystarczalny, ponieważ może służyć jako podstawa do tworzenia ciekawych opcji z wzorami.

Solidny beżowy manicure jest niezbędny w przypadku biurowego wyglądu, w którym jasne detale nie są mile widziane. Ale nie bój się rozcieńczyć mono-powłoki wzorami, a nawet brokatem, ponieważ ten odcień zawsze łagodzi efekt wzorów i elementów dekoracyjnych na paznokciach.

Manicure z nadrukiem

Beżowy odcień idealnie łączy się z takim wzorem, nie będzie wulgarny, ale absolutnie wszyscy zwrócą na to uwagę. Możesz wykonać absolutnie dowolny nadruk. Zazwyczaj mistrz posługuje się techniką „stampingu”, dzięki niej możemy uzyskać ultra cienki i jednolity wzór. Taka powłoka nie komplikuje manicure.

Ombre

Połączenie jasnych elementów z beżowym odcieniem, idealne dla tych kobiet, które chcą błyszczeć, ale nie oślepiać. Neutralny kolor można bez ograniczeń uzupełniać jasnymi elementami. Do stworzenia takiego projektu zalecamy użycie następujących odcieni: złoty, srebrny, brązowy, różowe złoto.

Sekretny manicure

Jeśli jesteś miłośnikiem nocnych klubów, ale Twoja praca nie pozwala Ci na taki manicure, ta opcja jest dla Ciebie! Istnieje specjalny pigment, który nie jest widoczny w świetle dziennym, ale świeci w promieniach ultrafioletowych. Używając tego materiału możesz odtworzyć dowolny nadruk zgodnie z trendami mody aktualnego sezonu i nowoczesnymi wzorami.