Wspaniałe pomysły na kwadratowy manicure!

Kwadratowy kształt paznokcia jest popularny ze względu na swoją praktyczność, ale także dlatego, że jest łatwy do piłowania. Kwadratowe paznokcie są stylowe, praktyczne, pasują do każdego stroju i są mniej wrażliwe na uderzenia.

Podstawowy ton można uzupełnić brokatem, kamykami, geometrycznymi wzorami, abstrakcyjnymi wzorami lub kwiatami. W ostatnich latach modny jest miękki kwadrat z zaokrąglonymi rogami, który wygląda bardzo kobieco i jest idealnym podłożem dla różnego rodzaju lakierów do paznokci i minimalistycznego wystroju.

Czarne kwadratowe wzory paznokci

Klasyczny czarny manicure wygląda odpychająco na krótkich paznokciach. Tony monochromatyczne należy rozcieńczyć kamieniami, nadrukami i brokatem, w przeciwnym razie manicure będzie miał przygnębiający efekt. Wybierz delikatne, kobiece opcje, łącząc ciemne odcienie z żywymi i wyrazistymi tonami.

Żywe kwadratowe wzory paznokci

Taki manicure jest dobry tylko na słoneczne letnie dni. Ekspresyjny, żywy, ponętny. Idealny dla zalotnych i pewnych siebie kobiet. Jeśli masz ochotę poeksperymentować, możesz wykonać manicure na dłoni inaczej niż na drugiej lub połączyć kilka wyrazistych odcieni, tak jak zrobiły to kobiety poniżej.

Różowe kwadratowe wzory paznokci

Kobiety są z natury wrażliwe i delikatne. Dzięki temu delikatne odcienie cieszą się dużą popularnością wśród kobiet na całym świecie. Zwłaszcza różowe odcienie i brzoskwiniowy kolor, które są kobiece, pełne wdzięku i dyskretne. Podobnie jak czerwień i róż mogą pochwalić się bogatą paletą odcieni, od bladego różu po perłowy róż.

Niebieskie kwadratowe wzory paznokci

Niebieski pięknie komponuje się z brokatem i abstrakcyjnymi wzorami. Odcienie niebieskiego o błyszczącym lub matowym wykończeniu dodają dłoniom elegancji i wyrafinowania. Kolor sprawi, że wyróżnisz się z tłumu i nada ci modny wygląd.

Żółte kwadratowe wzory paznokci

Nie przez przypadek Instytut Pantone Color nazwał ten odcień jednym z najważniejszych kolorów 2021 roku, ponieważ wygląda naprawdę pięknie, pomimo tego, że w przeszłości nie był zbyt popularny na kobiecych dłoniach.

Krótkie kwadratowe wzory paznokci

Im krócej, tym lepiej. Matematyka jest prosta: krótkie paznokcie to zadbane paznokcie. A zadbane paznokcie to piękne paznokcie. Takie modele nadają się na każdą okazję i harmonijnie łączą się z każdym strojem. Krótkie paznokcie chętnie przyjmą nawet wyszukany wystrój.

Zielone kwadratowe wzory paznokci

Zielony kolor świetnie prezentuje się na kwadratowych paznokciach zarówno o błyszczącym, jak i matowym wykończeniu. Mięta i oliwka to dwa klasyczne pastelowe odcienie, które zawsze wyglądają delikatnie, świeżo i stylowo. A żywe odcienie sprawią, że się wyróżnisz.

Matowe kwadratowe wzory paznokci

Paznokcie z matową powłoką mają wyjątkowo głęboki i modny wygląd. Pastelowe paznokcie o matowym wykończeniu wyglądają bardzo delikatnie i schludnie, można je nosić niezależnie od pory roku. Ich wygląd można rozcieńczyć delikatnymi pastelowymi tonami, paskami lub żywymi odcieniami.

Zaokrąglone kwadraty

Kwadratowy kształt paznokcia jest popularny ze względu na swoją praktyczność, ale także dlatego, że jest stosunkowo łatwy do piłowania.