Włosy średnie i krótkie: 25 modnych fryzur w 2021 roku!

Moda na krótkie fryzury rośnie. Nic dziwnego, ponieważ te fryzury wyglądają stylowo, wyraziście i współcześnie. I w przeciwieństwie do długich fryzur są znacznie łatwiejsze do ułożenia.

Krótkie fryzury dodają kobiecie świeżości i śmiałości i są dobre dla pań o cienkich i rzadkich włosach, które chcą zachować elegancję. Zobaczmy jakie są główne trendy tego sezonu.

Fryzura pixie

Fryzura pixie jest praktyczna, wygodna, uniwersalna, łatwa w układaniu i jest dobra dla kobiet o wyrazistych rysach twarzy, które chcą wyglądać odważnie, ale nie mają czasu na układanie fryzury.

Jednocześnie fryzura pixie to prawdziwy skarb dla pań o cienkich i rzadkich włosach, ponieważ dodaje objętości korzeniom. A asymetryczne grzywki dodadzą Twojej twarzy śmiałości i delikatności, osłabiając chłopięcy wygląd fryzury.

Fryzura bob na krótkich włosach

Bob jest bardzo kobiecy i romantyczny. Wykonywany do włosów krótkich i średniej długości. Sprawia, że ​​styl jest bardziej miękki i atrakcyjniejszy. Podobnie jak Pixie, Bob jest praktyczny w stylizacji, nie wymaga częstych poprawek ze strony fryzjera.

Cechy fryzury są następujące: z przodu pasma są wydłużone, a tył głowy jest skrócony, pasma są dłuższe i mają podziałkę na czubku głowy. Dzięki temu Twoja fryzura będzie o wiele bardziej obszerna. Bob dobrze dogaduje się z kręconymi włosami. Może być wykonywany z asymetrią, z grzywką lub bez. Nadaje się do każdego rodzaju twarzy.

Fryzura carré

Ta fryzura jest uwielbiana przez wszystkich, od 16-letnich dziewczynek po panie w szacownym wieku. Jest ucieleśnieniem młodości i kobiecości, pasuje do wszystkich kobiet, jest uniwersalny i łatwy w utrzymaniu.

Fryzura Carre to jedna z najstarszych fryzur na świecie. Ma wiele wariantów: z grzywką lub bez grzywki, do uszu lub do szyi, klasyczne lub na schodach, do włosów prostych lub falowanych. Warianty z grzywką dobrze ukrywają zmarszczki i dodają odważnego spojrzenia.