Włosy średnie i krótkie: 20 modnych fryzur w 2021 roku!

Włosy średnie i krótkie stały się w ostatnich latach niezwykle popularne. Takie fryzury są łatwiejsze w pielęgnacji, stylizacja nie wymaga specjalnych umiejętności. W wieku dorosłym styliści nie polecają długich pasm.

Jakie fryzury sprawdzają się w każdym wieku?

1. Fryzura Pixie

Ta fryzura dla wielu wydaje się zbyt odważna, ale w klasycznej wersji wygląda bardziej dynamicznie i stylowo. Doskonały wybór dla kobiet prowadzących aktywny tryb życia, które kochają jasne, nietuzinkowe obrazy.

Wiek nie ma znaczenia, fryzura nadaje się do każdego statusu. Możesz stylizować pixie na różne sposoby, a ponadto istnieje wiele opcji wykonania takiej fryzury.

2. Fryzura Bob z objętością

Fryzura Bob jest idealna dla kobiet o cienkich i rzadkich włosach. Fryzura wygląda kobieco, stylowo i nowocześnie, może być zarówno gładka, jak i nieostrożna, zarówno z grzywką, jak i bez, i jest odpowiednia zarówno dla młodych kobiet, jak i starszych pań.

Ponadto bob jest łatwa w stylizacji, nie wymaga częstych poprawek, wygląda naturalnie i młodzieńczo. Nierównomiernie ścięte kosmyki to świetny sposób na zwiększenie objętości fryzury i stworzenie wrażenia gęstszych włosów o większej objętości.

3. Fryzura Carre

Klasyczna kobieca fryzura nie traci na aktualności, wręcz przeciwnie, co roku zyskuje nowe, świeże detale. Carre nadaje się do każdego rodzaju twarzy, najważniejsze jest, aby wybrać odpowiednią długość i kształt grzywki.

Taka fryzura upiększy biznesowy, formalny i swobodny wygląd. Istnieje wiele opcji stylizacji. Carre wygląda wspaniale oprócz nowoczesnego rodzaju barwienia – shatush, ombre, air-touch, balayazh.

Czytaj więcej: Po co nakładać olej z ryb na twarz przed snem?