”Włoska fryzura” – 10 stylowych opcji dla kobiet powyżej 40

Wybór fryzury po 40 i 50 roku życia to odpowiedzialne wydarzenie. W tym wieku fryzura powinna nie tylko uwydatnić rysy, ukryć wady, ale także odświeżyć wizerunek. Często pójście do fryzjera rozwiązuje ogromną liczbę problemów. Fryzura “włoska” to doskonały wybór dla pań, które chcą wyglądać młodo, ale elegancko i stylowo. Przyjrzyjmy się najciekawszym modelom fryzur.

Fryzura „włoska” na krótkie włosy

Model ten wykonywany jest na umiarkowanie krótkich włosach. Powstaje obszerny kapelusz z lokami, który umożliwia wizualną korektę twarzy i sylwetki. Możesz ją stylizować na różne sposoby, dopasowując fryzurę do gustu i nastroju.

Fryzura „włoska” z grzywką

Ta odmiana fryzury jest dość wszechstronna, dlatego często jest wybierana. Do tej fryzury nadaje się prawie każdy kształt huku – prosty, ukośny, długi i krótki. Wybór huku jest konieczny, biorąc pod uwagę cechy twarzy, jej zalety i wady.

Fryzura „włoska” z krótką grzywką

Ta odmiana fryzury jest strzyżona jak kaskada, takie fryzury wyglądają dobrze z krótkimi odmianami grzywki. Krótkie grzywki nie muszą być proste, mogą być również ukośne, w formie łuku. Podarte krótkie grzywki są bardzo istotne.

Fryzura “włoska” z piękną stylizacją

Włoszka jest odpowiednia dla aktywnych kobiet o dynamicznym wizerunku, które cenią swój czas i są przyzwyczajone do perfekcyjnego wyglądu.

Fryzura “włoska” 40 lat

Jest to idealny wybór dla kobiet, które chcą ukryć swoją masywną szyję, dla kobiet, które mają cienkie włosy i chcą dodać objętości, ale także dla kobiet o gęstych lokach, które chcą zrobić swoje włosy. I oczywiście jest to idealne rozwiązanie dla pań 40+, które chcą odświeżyć swój wizerunek i pochwalić się wyrafinowaniem.

Czytaj więcej: Koszule odmładzają: 25 pięknych strojów dla kobiet w wieku 50, 60 i 70 lat!