Właściwe perfumy i szminka: 7 zasad piękna Jacqueline Kennedy!

Tweedowy garnitur, schludna fryzura i jasna szminka to rozpoznawalny styl Jacqueline. Wiedziała, jak nosić jasne kolory i czerwoną szminkę przy zachowaniu elegancji. Jaki był jej sekret?

Szminka – najważniejsza rzecz w kosmetyczce

Nigdy nie widziano jej z chwytliwym makijażem – Jacqueline zawsze skupiała się tylko na ustach. Jej umiejętność dobrania pięknego odcienia szminki do garnituru i sukienki można jedynie podziwiać. Nawet najjaśniejszy róż pasował do jej formalnego garnituru.

Zadbaj o swoją skórę

Jackie nigdy nie pozwalała sobie chodzić do łóżka z makijażem i wierzyła, że ​​oczyszczenie jest kluczem do pięknej skóry. Cokolwiek można by powiedzieć, opieka domowa jest ważna. Wybierz produkty pielęgnacyjne u kosmetyczki, a zobaczysz, jak zmieni się Twoja skóra.

Nie oszczędzaj na kremie do twarzy

Jacqueline miała zły nawyk, z którego nie mogła zrezygnować – papierosy. Zdjęcie ciężarnej Jackie palącej papierosa rozprzestrzeniło się po całej Ameryce i przerodziło się w falę krytyki. Rozumiała, jak bardzo palenie psuje cerę i odwadnia skórę, ale nie mogła rzucić. Aby w jakiś sposób utrzymać swoją skórę, dziewczyna kupiła najdroższy krem ​​stworzony przez Erno Laszlo specjalnie dla jej skóry. Dziś nie ma potrzeby tworzenia własnego kremu – na rynku można znaleźć remedium na każdą skórę, wystarczy wybrać go u kosmtologa.

Znajdź swoje perfumy

Jacqueline wiedziała, że ​​zapachy tworzą najbardziej trwałe skojarzenia w pamięci. Na każdym oficjalnym wydarzeniu, czując delikatny i lakoniczny aromat Lovely Patchouli 55 z House of Krigler, z nutami bergamotki, wszyscy wiedzieli, że zbliża się Jacqueline Kennedy. Sugerujemy skorzystanie z tej sztuczki. Znajdź zapach, który Ci odpowiada i bądź gotowy, aby pozostać w pamięci wszystkich tych, którzy Cię znają.

Brwi są ważne

Jacqueline już wiele lat temu wiedziała, że ​​brwi „robią” twarz. Każdego ranka pierwsza dama czesała je i układała w odpowiedni kształt. Według Jacqueline piękne brwi mogłyby zrekompensować brak makijażu i całkowicie się z nią zgadzamy.

Użyj olejku do włosów

Jackie ciągle musiała kręcić i układać włosy – szczególnie ucierpiały na tym końcówki. Za radą stylistki, Pani Kennedy nakładała olejek lawendowy na końcówki włosów po każdym myciu (tak samo można zrobić z dowolnym olejkiem do włosów).

Okulary przeciwsłoneczne to nie tylko dodatek

Jacqueline nigdy nie wychodziła na spacery w słońcu bez ciemnych okularów – to uchroniło ją od zmarszczek mimicznych i irytujących paparazzi. Z paparazzi nie mamy problemów, ale ciemne okulary należy nosić do późnej jesieni, aby wokół oczu nie tworzyły się zmarszczki.

Czytaj więcej: Najpiękniejsza pierwsza dama: 9 stylowych strojów Melanii Trump

Leave a Reply