Wiosenny manicure: 20 wzorów najbardziej pożądanego manicure

Świeże pomysły na manicure są zawsze poszukiwane, ponieważ każdego miesiąca, a jeszcze częściej, trzeba wymyślić coś nowego. W tej kolekcji znajdziesz różne pomysły na stylizację paznokci. Nadają się zarówno na co dzień, jak i na wieczór.

BIAŁE PAZNOKCIE

Odcień mleka kokosowego jest jednocześnie stylowy, luksusowy, pełen wdzięku i statusu. Jest odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych, pór roku i stylu życia. Proponujemy Ci najmodniejsze pomysły na zdobienia paznokci w tym asortymencie.

Paznokcie z brokatem

Jeśli nie lubisz monochromatycznych paznokci i chcesz się wyróżniać, możesz rozcieńczyć podstawowy odcień kamykami, brokatem, paskami i innymi jasnymi akcentami. Kontrast pomiędzy kolorami i fakturami nada Ci szlachetny i kulturalny wygląd. Uważaj jednak na ilość brokatu.

Piekne paznokcie french

Estetyka manicure francuskiego pozostaje jedną z najbardziej pożądanych. Ten rodzaj wzornictwa nie wychodzi z mody i wygląda drogo i ma wysoki status. Francuski manicure jest dziś niezwykle różnorodny. Niezwykłe, dyskretne dodatki idealnie wpasują się w elegancką kompozycję o klasycznym typie.

RÓŻOWE PAZNOKCIE

Różowe paznokcie są bardzo wyraziste. Jest fuksja, która wygląda super zmysłowo i współcześnie; są wspaniałe modele z brokatem, eleganckie modele z matową powłoką, szykowne modele z błyszczącą powłoką i oczywiście modele o geometrycznych kształtach.

Ciemnozielone paznokcie

Zielony kolor świetnie prezentuje się na długich paznokciach, z błyszczącą powłoką, ale także na paznokciach matowych. Mięta i oliwka to dwa klasyczne pastelowe odcienie, które zawsze wyglądają delikatnie, świeżo i wyraziście, zwłaszcza w zestawieniu z brokatem.

CZERWONE PAZNOKCIE

Ekspresyjny, żywy, ponętny, romantyczny. Ten fason idealnie pasuje do eleganckich i pewnych siebie kobiet, które chcą podkreślić swój ognisty temperament i niezależność. Wzór doda Twojemu manicure niezrównanego uroku i będzie wyglądał równie dobrze na krótkich, jak i długich paznokciach