Wiek to tylko liczba: słynna stylistka przywraca kobietom młodość!

Dobry makijaż daje Ci pewność siebie i chęć do życia. Słynna stylistka i wizażystka Goar Avetisyan jest głęboko przekonana, że ​​każda kobieta zasługuje na dobry wygląd.

Stylistka zasłynęła tym, że pomogła setkom kobiet z niedoskonałościami twarzy poczuć się równie pięknie na zewnątrz, jak i w środku. Ale lepiej raz zobaczyć, niż usłyszeć 10 razy.

Przemiany przed i po stylistce

Młode kobiety z łatwością poradzą sobie bez makijażu ze względu na naturalną świeżość, zdrowe włosy, promienną cerę i wyraziste rysy twarzy. Ale wraz z pojawieniem się zmarszczek, plam starczych, worków pod oczami i opadających powiek – coraz trudniej jest wyglądać schludnie i atrakcyjnie bez uciekania się do makijażu.

Według Goar nie ma brzydkich kobiet i nawet jeśli wiek odciska piętno na twarzy, dzięki dobremu makijażowi zawsze możesz wyglądać dobrze. Dlatego jeśli chcesz zmienić swój wygląd, aby wyglądać młodziej i atrakcyjniej, nie spiesz się z zapisami do plastyka, lepiej umów się na wizytę do stylisty.

Makijaż optycznie uwydatnia skórę, sprawia, że ​​jest świeża i gładka. Po drugie, dodaje energii i wigoru Twojej twarzy dzięki cieniom do powiek i pomadce. Po trzecie, makijaż elegancko podkreśla rysy twarzy i nadaje jej wyrazistości. Ale nie zapomnij też zmienić fryzury!

Poniższy obrazek przedstawia mamę stylistki, która wizualnie odmłodziła się o 10-15 lat. Chociaż Goar może pochwalić się publicznością liczącą ponad 10 milionów obserwujących na Instagramie i wieloma znanymi klientami na całym świecie, nadal pracuje ze zwykłymi kobietami.

Na przykład zdjęcie poniżej przedstawia Fainę, jej pokojówkę, która płakała z radości, gdy Goar zaprosił ją na darmową sesję makijażu. Młoda kobieta przyznaje, że od ponad 20 lat nie czuje się tak piękna.

Niektórzy nazywają makijaż oszustwem i krzyczą z pianą w ustach, że musisz zaakceptować siebie takim, jakim jesteś. Łatwo powiedzieć, ujawnia Goar, ale ludzie nie mają pojęcia, z jakimi problemami psychologicznymi borykają się niektórzy klienci i jak trudno jest im wyjść z domu.

Czytaj więcej: 5 nawyków dojrzałej kobiety, które pomagają jej wyglądać młodziej