W wieku 50 lat nie możesz popełniać tych błędów!

Czy zauważyłaś, że niektóre kobiety wyglądają młodziej niż inne? I nie chodzi tu tyle o wiek, ile o sposób prezentowania się. Ubrania odgrywają ważną rolę w tym, jak widzą Cię inni. Niektóre ubrania mogą sprawić, że będziesz wyglądać młodziej, a inne sprawić, że będziesz wyglądać starzej. Trzeba też zwrócić uwagę na fryzurę i dodatki. Zobaczmy razem, jakich stylów należy unikać w wieku 50+.

Stare torby na zakupy

Ci, którzy mają już za sobą młodość, pamiętają, jak dawniej torebki z kwiatowymi nadrukami i syntetycznym połyskiem można było znaleźć w każdym domu. Na szczęście dziś są dobre tylko dla babć. A jeśli nadal masz taką torbę, natychmiast wymień ją na nowy model tekstylny. Kilka złotych może całkowicie ulepszyć twój wygląd jak jesteś na zakupach.

Bezkształtne ubrania

Ubrania oversizowe lub bezkształtne, które teoretycznie powinny ukrywać niedoskonałości Twojej sylwetki, w praktyce mają zupełnie odwrotny skutek. Sprawiają, że wyglądasz na większą, brakuje im wyrazistości. W rezultacie wyglądasz starzej. Naszą radą jest noszenie ubrań, które dobrze trzymają swój kształt i kształtują sylwetkę.

Ubrania z żywymi nadrukami

Unikaj skomplikowanych nadruków, dziecinnych projektów i zwierzęcych nadruków. Jeśli chodzi o ten ostatni, niektóre kobiety nadal uważają, że mężczyźni doceniają ten nadruk, uważając go za uwodzicielski, ale w rzeczywistości mężczyźni go nienawidzą, a stylowe kobiety uważają go za tandetny i ekstrawagancki.

Buty dla starszych kobiet

Buty to najważniejszy element kobiecej garderoby. Są wszechmocne. Odpowiednia para butów może poprawić Twoją postawę, poprawić nastrój i dodać pewności siebie. Na szczęście dzisiaj do wyboru są setki wzorów. Modele, które nie kosztują fortuny. Po co ze wszystkich wybierać buty dla starszych kobiet?

Włosy

Pomysł na włosy po trwałej ondulacji kojarzy nam się z bardzo kręconą fryzurą przypominającą hełm, która była popularna w latach 80-tych. I dobrze nam się wydaję, ponieważ trwała ondulacja polega na użyciu pewnych substancji chemicznych, które zmieniają strukturę włosów i sprawiają, że stają się bardzo twarde. A to wygląda dobrze tylko na młodszych kobietach, w wieku 20-30 lat.