W wieku 50 lat dobra żona nie robi tych 7 rzeczy

CZY KOBIETY PO PIĘĆDZIESIĄTCE POPEŁNIAJĄ BŁĘDY?

Aby być w dobrej formie w wieku 80 lat, musisz żyć w szczęśliwym małżeństwie przez 50 lat. Dowodzą tego dane z amerykańskiego badania. Uważamy, że szczęście rodzinne zależy od obojga partnerów, ale warto zauważyć, że o równowadze najczęściej decydują kobiety.

 50 lat to wiek, w którym kobieta zdobyła już pewne doświadczenie, staje się naprawdę mądra i optymistycznie patrzy w przyszłość. Być może w tym momencie kobieta uczy się być naprawdę dobrą żoną i nie popełnia już błędów, które popełniła w wieku 30 lat. Jeśli chcesz być teraz dobrą żoną, obejrzyj ten film do końca, a dowiesz się 7 rzeczy, których kobiety po 50-tce już nie popełniają.

 Dojrzała kobieta nie jest zazdrosna.

Po 50 roku każda kobieta powinna mieć zaufanie nie tylko do siebie, ale także do męża. Zazdrość oznacza uznanie własnych słabości.

Nie stawia mężczyzny na pierwszym miejscu w życiu.

Doświadczenie życiowe i ostatnie lata mówią nam, że mężczyzna nie może być sensem życia kobiety, bez względu na to, jak bardzo go kocha. Z reguły prowadzi to do smutnych konsekwencji. Dlatego dojrzała kobieta nigdy nie zapomina o sobie i we wszystkim osiąga harmonię.

Nie kłóci się z jego krewnymi.

Każda kobieta po 50. roku życia wie, że kłótnie z jego krewnymi są bezcelowe i nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Dlatego „zły świat jest lepszy niż wojna”, zwłaszcza gdy nie musicie być najlepszymi koleżankami.

Nie obwinia męża za niepowodzenie w życiu.

Niestety wiele kobiet pozostaje niezadowolonych z lat, które przeżyły z wybranym i oskarżają go, że nie daje jej szczęścia. Dobre żony wiedzą, że takie twierdzenie jest dużym błędem.

Przede wszystkim tylko ty jesteś odpowiedzialna za swoje własne szczęście i dobrobyt, a takie słowa są bardzo bolesne dla męża, tylko umniejszają jego samoocenę. Dlatego nie oczekuj, że wszystko zmieni się natychmiast, że on zmieni zachowanie – najprawdopodobniej będzie odwrotnie.

Dba o siebie i wygląda dobrze dla niego.

Nie ma znaczenia wiek ani staż małżeński. Dobra żona, nawet po 50, będzie dobrze wyglądać dla swojego męża.

Nie wpływa na męża.

Każda dobra żona, która osiągnęła wiek dojrzały, wie, że oskarżenia i roszczenia są najgorszą taktyką, jaką można wybrać w kontaktach z mężem. Jeśli chcesz w jakiś sposób wpłynąć na męża, lepiej skorzystać z kobiecego geniuszu.

Nie odmawia mężowi.

Dla mężczyzn w każdym wieku bardzo ważne jest życie intymne. Dlatego, odmawiając mu i zasłaniając się bólem głowy, może on zacząć szukać innej kobiety.

 

Leave a Reply