W Tajlandii znaleziono psa o niesamowitym wyglądzie! Zobacz jak wygląda!

Zacznijmy od spojlerów: heterochromia i kropka nad prawym okiem to dwie główne cechy Lucky’ego. Te rzeczy czynią go jednym z najbardziej wyjątkowych psów, jakie kiedykolwiek zobaczysz, zarówno w prawdziwym życiu, jak iw Internecie.

Właścicielka psa, mieszkanka Tajlandii o imieniu Charis, rozsławiła swojego białego zwierzaka w mediach społecznościowych. I dobrze zrobiła! Ten pies Frankenstein jest po prostu niesamowity!

Lucky to pies, który wygrał z Matką Naturą

Dostał heterochronię i plamkę nad okiem

Kiedy jego zdjęcie pojawiło się po raz pierwszy na Facebooku, wiele osób uważało, że jego wygląd był wynikiem zabawy  w Photoshopie, a nawet makijażu zastosowanego przez jego właściciela.

Wygląda na szczęśliwego!

Bez względu na to, jakich emocji może doświadczać Lucky, zawsze wydaje się być czymś bardzo zaskoczony.

Lucky prawdopodobnie nie rozumie, dlaczego każdy wokół się nim tak interesuje

W końcu nie rosną na nim żadne kwiaty. Oto małe rzeczy, które odróżniają go od innych psów: jedno oko jest bladoniebieskie, drugie brązowe. Ma nawet brew nad prawym okiem. Naprawdę, dlaczego wszyscy tak długo się na niego gapią?

Właścicielka psa twierdzi, że pies jest całkowicie zdrowy

Tak, jest trochę chudy, ale Charis obiecuje rozwiązać ten problem odpowiednią dietą. Ale ogólnie Lucky jest energiczny i wszędzie podąża za swoim właścicielem. W pomieszczeniu ten pies jest znacznie bardziej aktywny niż na zewnątrz.

Pies znalazł dopiero dom mając dwa lata

Ma to tylko jedno wytłumaczenie: za każdym razem był widziany przez przechodniów tylko z jednej strony. Tym samym jego wygląd nie został uznany za prawdziwe arcydzieło natury!