W co się ubrać z zielonym: 27 świetnych kombinacji na każdą pogodę

Zieleń pasuje każdemu. Różnorodność odcieni zieleni pozwala dobrać ubrania do każdego koloru skóry i włosów. Również zielona paleta kojarzy nam się z wiosennymi i letnimi dniami, co dowolnie rozwesela. W materiale powiemy Ci, co możesz nosić z ubraniami w odcieniach zieleni, a także pokażemy najbardziej stylowe kokardki na każdą pogodę.

Zielony + biały

Biel jest uważana za najbardziej uniwersalny kolor, ponieważ bardzo łatwo ją łączyć z innymi tonami. Połączenie zieleni i bieli w ubraniach stworzy obraz, który będzie nasycony świeżością i niewinnością. Do dwóch kolorów można również dodać inne odcienie, na przykład różowy, czerwony, beżowy. Taka kokardka nadaje się do biura z luźnym dress codem, spacerów po mieście lub pikniku.

Zielony + czerwony

Pomimo tego, że zielony i czerwony to bardzo jasne odcienie, można je z powodzeniem łączyć. Wiele pań boi się wybierać tak soczystych odcieni i odmawia stylowych strojów. Profesjonaliści radzą, aby wybrać kokardę w jednym jasnym kolorze, a dodatki w innym kontrastowym odcieniu.

Zielony + czarny

Jasna zieleń w połączeniu z czernią będzie dobrym zestawem na wyjątkowe okazje. Ciemniejsze odcienie zieleni z czernią można łączyć w stylu biurowym, miejskim lub casualowym. Najlepiej zbierać stroje, w których oba kolory będą obecne w równych ilościach. Zestawienie w czarno-zielonej kolorystyce stworzy niesamowicie tajemniczy i jednocześnie elegancki look.

Zielony + żółty

Słoneczny i wiosenny nastrój można stworzyć dzięki połączeniu żółci i zieleni. Te odcienie są doskonale połączone i dają kobiecie dużą swobodę w doborze odcieni i fasonów ubioru.

Zielony + niebieski

Niebieski i zielony bardzo dobrze się łączą, ponieważ są uważane za spokrewnione. Wygląd w takich odcieniach będzie odpowiedni przez cały rok. Zimą możesz wybrać ciemnozielone futro w połączeniu z niebieskimi spodniami. Wiosną płaszcz w odcieniach zieleni i błękitu wygląda harmonijnie. A latem sukienki i spódnice w tych kolorach sprawią, że będziesz wyglądać uroczo i stylowo.

Zielony + różowy

Jaka kolekcja bez koloru różowego? Różowy stał się ucieleśnieniem kobiecej delikatności i zmysłowości. Wygląda świeżo i wyraziście na kobietach w każdym wieku i nie traci na aktualności niezależnie od pory roku. A w połączeniu z zielenią pozbywa się dziecinności, nabierając enigmatycznego i uwodzicielskiego powietrza.

Czytaj więcej: 6 rzeczy, których bogaci ludzie nie kupują, ale wszyscy inni je kupują