Ultra krótkie fryzury dla kobiet w różnym wieku (jak sprawić, by wyglądały pięknie)

Piękne włosy to jeden z głównych elementów kobiecej atrakcyjności. Jeśli nosisz bardzo krótką fryzurę, musisz to zrekompensować, aby zachować kobiecość wyglądu. Poniżej dowiesz się, kto może nosić takie fryzury, a kto do nich nie pasuje.

Kto może nosić bardzo krótkie fryzury?

Jak powiedziałem, brak włosów trzeba zrekompensować. Ultra krótkie fryzury sprawdzają się dobrze dla kobiet o pięknej twarzy. Dzieje się tak nie tylko wśród młodych, ale także wśród starszych kobiet.

Ponieważ cała uwaga skupia się na twarzy, należy o nią zadbać. Perfekcyjnie wypielęgnowana skóra, nieskazitelny makijaż, delikatna biżuteria – a Ty jesteś piękna! Zgadzam się, w tym przypadku ultrakrótka fryzura wygląda piekne i intrygująco.

Jeśli jesteś starszą panią, a jednocześnie chcesz wyglądać młodo, energicznie, atrakcyjnie, zastosuj w swojej fryzurze stylowe, modne elementy. Spójrz na zdjęcie poniżej: czy te kobiety wyglądają jak „babcie”? Nie, to są nowoczesne panie nadążające za duchem czasu.

Fryzura może być prosta, tutaj cała atrakcja tkwi w stylizacji. Aby włosy tak leżały, musisz mieć arsenał środków utrwalających. Lakier i żel, wosk do stylizacji włosów, wszystko to pomaga utrwalić pojedyncze, cienkie kosmyki.

W sprzedaży jest wiele nowych produktów do stylizacji i utrwalania włosów: są to specjalne kremy i balsamy, puder do stylizacji, glinka do stylizacji itp. Są przeznaczone do różnych rodzajów włosów. Na przykład, według opinii, dobrym woskiem do stylizacji włosów jest OLLIN Professional Wax Style Hard Wax Normal.

No i oczywiście nie należy zapominać o zadbanej twarzy, makijażu, efektownych oprawkach, biżuterii – wszystkim, co czyni kobietę kobietą.

Aby siwe włosy wyglądały pięknie, musisz stale używać specjalnego szamponu do siwych włosów. Neutralizuje zażółcenia, nadaje włosom piękny srebrzysty odcień, poprawia strukturę włosów, sprawia, że ​​są gładkie i lśniące.

Wielu nie chce nosić siwych włosów. W takim przypadku włosy można zabarwić na jasne kolory. Użyj modnych blond odcieni, a Twoja fryzura będzie wyglądać stylowo. Ciekawy efekt można uzyskać za pomocą pasemek z ciemnymi korzeniami (patrz zdjęcie po lewej).

Kto nie powinien nosić ultra krótkich fryzur?

– Kobiety z pełnymi policzkami

– Kobiety z wyraźnym podwójnym podbródkiem;

– Kobiety z twarzami w kształcie gruszki;

– Kobiety z dużymi uszami;

We wszystkich tych przypadkach będziesz wyglądać atrakcyjniej, nosząc fryzurę, która dobrze pasuje do owalu twarzy. Więcej tego typu fryzur znajdziesz w poniższym artykule.

Czytaj więcej: Modne odmładzające fryzury – dla pań 60+