Typowy błąd, który popełnia każda dojrzała kobieta: czas na zmiany!

Kobiety żyją z dnia na dzień w reżimie uwodzenia. Kupują ubrania, farbują włosy, chodzą na siłownię, by zachować soczyste kształty.

Jeśli dalej będziesz w tym duchu, powiedział mi kiedyś kolega, gdy jadłam bułkę, to za 5 lat nikt nie będzie Cię chciał!

Często dla nas „dbanie o siebie” z jakiegoś powodu oznacza „odpowiadanie męskim pragnieniom seksualnym”. Takie podejście do kobiet jest bardzo męczące. Tak wyczerpujące, że kobiety zaczynają się buntować.

Z tej logiki wynika, że ​​trzeba zrezygnować z soczystego steku, kieliszka czerwonego wina wieczorem, odebrać mi czas z mężem i dziećmi, odpoczynek… A ja muszę ten czas spędzić robienie głupich ruchów ciała na siłowni, żeby zupełnie obca mi obojętna osoba mogła dostać erekcji?

Wyraźnie widać, że w głowach naszych kobiet, wychowanych na tak wątpliwych ideałach, wkrótce wrze bunt. Albo na co dzień zachowują się jak bohaterki, a makijaż staje się mocniejszy, warstwa podkładu grubsza, albo po prostu żyją dalej i rezygnują z podobania się mężczyznom.

Te panie są naprawdę świetne. Są już o krok wyżej od pań zatroskanych pragnieniem bycia zawsze w centrum uwagi

Musimy również zrozumieć fakt, że kobiety nie stoją bezczynnie. One, wraz z mężczyznami, nieustannie próbują przezwyciężyć trudności życiowe. A od tych trudności, w wieku 35 lat, ramiona zaczynają boleć, zaczynają się inne problemy zdrowotne, nowe i nowe problemy zdrowotne.

Wydawać by się mogło, że to już czas na siłownię, basen, pilates i masaż. Ale nasza kobieta nie zna takich słów. Wie tylko, jak zaspokoić seksualne pragnienia mężczyzny, a nie własne zdrowie. Nie jest na tyle dorosła, żeby o siebie zadbać.

Kobieta jest na ogół skłonna troszczyć się o wszystkich, ale nie o siebie

Kobieta nie lubi i nie wie, jak zachować swoje zdrowie. Dla niej dbanie o siebie oznacza makijaż i warstwę tuszu do rzęs.

Tymczasem absolutnie wszystko staje się nieuniknione, jeśli nie zostanie potraktowane na czas. Więc nasze piękne kobiety, które poświęciły całe swoje życie, chodzą z różnymi chorobami, niebezpiecznym obciążeniem narządów wewnętrznych i innymi problemami związanymi z wiekiem. I nawet nie wiemy, nawet nie podejrzewamy, że da się z tym wszystkim coś zrobić. Nie mamy na to czasu… 

Zamiast tego chcą być piękne. Dlatego zamiast dbać o zdrowie, panie siedzą w kosztownych salonach kosmetycznych, smarując twarz kremem wartym setki złotych i czekając na szczęście. Niektóre nawet zrezygnowały z tych nawyków.

Dobrze, jeśli przyjdzie taki dzień, kiedy zrozumiesz, że dbanie o siebie to coś zasadniczo innego niż pociąganie mężczyzny. To coś, co robisz dla siebie, a nie dla innych.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!