Tych 7 zasad Angelina Jolie nigdy nie łamie

Angelina Jolie jest uważana za jedną z najbardziej stylowych kobiet na świecie. Z biegiem czasu piękna Amerykanka stała się nie tylko przykładem dobrego wyglądu i wyrafinowania, ale także prawdziwym symbolem współczesnej kobiety: delikatnej, eleganckiej, ale jednocześnie niezależnej i pewnej siebie. Oto 7 zasad piękna od najmodniejszej dzisiejszej gwiazdy.

Chroń się przed słońcem

Ekspozycja na słońce jest korzystna dla zdrowia, ponieważ promienie słoneczne są naturalnym i obfitym źródłem witaminy D, co oznacza więcej energii, zdrowsze zęby i mniejsze ryzyko raka. Z drugiej strony słońce jest najbardziej niebezpiecznym czynnikiem wpływającym na elastyczność skóry. A skóra jest pierwszą rzeczą, która zdradza wiek. Nie zapomnij więc użyć kremu z filtrem SPF 30-50, nosić okulary przeciwsłoneczne i zakryć głowę.

Prosty makijaż

Angelina Jolie wielokrotnie powtarzała, że ​​jest fanką makijażu dziennego, nawet na wieczornych imprezach. Makijaż dzienny powinien zakrywać drobne niedoskonałości cery, podkreślać kontury twarzy i podkreślać oczy, nie stwarzając wrażenia krzykliwości. Musi być tak naturalny i prosty, jak to tylko możliwe. Z reguły oznacza to róż i podkład w jasnych kolorach, neutralną szminkę i minimum błyszczących akcentów. Ta technika ochroni Twoją skórę i będzie wyglądać bardzo dobrze.

Jedz dobrze

Zadbane kobiety dobrze się odżywiają. Chociaż związek między prawidłowym odżywianiem a pięknem został odkryty wieki temu, wiele kobiet nadal pomija ten fakt. Na próżno, bo ponad połowa problemów ze skórą, paznokciami, zębami i włosami jest wynikiem złego odżywiania. Zrezygnuj też z papierosów i alkoholu. Alkohol hamuje zdolność organizmu do spalania zapasów tkanki tłuszczowej na biodrach i brzuchu, rozszerza naczynia włosowate i odwadnia organizm.

Ćwicz więcej

Aktywne kobiety wyglądają młodziej. Siedzący tryb życia to najkrótsza droga do starości. Regularny ruch to jedna z głównych zasad życia Angeliny Jolie. Zwraca na to dużą uwagę i zajmuje się pełnoprawnymi dyscyplinami sportowymi. Ale nie jest konieczne uprawianie sportów wyczynowych. Pływanie, piesze wycieczki, jazda na rowerze, gimnastyka, joga, taniec, pilates, jogging – to wszystko przedłuży Twoją młodość.

Zadbaj o swoje włosy

Angelina Jolie jest fanką prostych, eleganckich fryzur, które nie obciążają włosów. Uważa też, że włosy należy pielęgnować naturalnymi produktami, a jak najmniej środkami chemicznymi. Zadbane włosy to piękne włosy. A piękne włosy to piękna kobieta, bo fryzura nadaje ton całej stylizacji. Bez zadbanych i ułożonych włosów nawet najbardziej inspirująca stylizacja będzie wyglądać nie na miejscu. Modna fryzura, dopasowana do kształtu głowy, kondycji włosów i kolorytu skóry, to niepodważalny atrybut współczesnej kobiety.

Zadbaj o swoją skórę

Zadbana kobieta to piękna kobieta. Możesz zaniedbywać kosmetyki, ale nie możesz zaniedbywać produktów do pielęgnacji skóry. Skóra i włosy są stale narażone na działanie czynników zewnętrznych. Dlatego ochrona, odżywienie i nawilżenie skóry to priorytet każdej kobiety. Najbardziej spektakularna fryzura, najmodniejszy strój i najlepszy makijaż może przyćmić zaniedbana, zaczerwienioną i suchą skóra. Dlatego nie zapomnij o prawidłowym odżywianiu i dbaniu o skórę.

Ubieraj się prosto

Angelina Jolie jest zwolenniczką minimalizmu i jest przekonana, że ​​eleganckie kobiety nie gonią za drogimi markami, nie starają się wyróżniać prowokacyjnymi strojami i nie kupują wszystkich bzdur dyktowanych modą, co więcej, nie podążają za nią. Ufają własnemu zmysłowi estetycznemu i unikają ekstrawaganckich strojów na rzecz stylizacji modnych i minimalistycznych. Jeśli na początku swojej kariery aktorka polegała na buntowniczych występach i skandalicznych strojach, teraz styl Angeliny opiera się na elegancji i minimalizmie.