Tych 7 obiektów nigdy nie zobaczysz w nowoczesnym domu

CO NIE POWINNO ZNALEŹĆ SIĘ W NOWOCZESNYM MIESZKANIU

W latach 80. frędzle przy zasłonach były w każdym domu, ale dziś są już niemodne. Podobnie jak magnesy na lodówkę, im bardziej imponująca jest twoja kolekcja, tym więcej zazdrości może wywołać u Twoich gości. Aby Twój dom był nowoczesny i wygodny przez cały czas, musisz go stale ulepszać. Zaakceptuj to, że krzykliwe dodatki szybko się nudzą, a w pogoni za najnowszymi trendami ludzie często kupują dziwne rzeczy. Jeśli w tej chwili wydają się być najnowszą modą, bądź ostrożna, ponieważ będą musiały pozostać w twoim wnętrzu przez długi czas.

Jeśli chcesz, aby Twój dom wyglądał nowocześnie, musisz wprowadzić zmiany we wnętrzu lub przynajmniej obejrzeć ten film do końca.

Istnieje 7 rzeczy, które nie należą do nowoczesnych domów i mieszkań.

Miękkie maty do łazienki.

Poza tym, że nie wyglądają najlepiej, są również niehigieniczne. Im dłużej ich używasz, tym szybciej tracą wygląd, a nawet stają się nieprzyjemne. Dlatego nie jest to najlepsza opcja. Istnieją alternatywy, które mogą uczynić Twoją łazienkę bardziej praktyczną i stylową. Porzuć miękkie dywany.

Zasłony z frędzli.

Pochodzą z ubiegłego wieku. W nowoczesnych i stylowych domach już ich nie ma. W latach 80. wisiały w co drugim mieszkaniu. Jeśli zdecydujesz się zmienić swój dom w nowoczesny, porzuć je.

Dywany o kwiatowych wzorach.

Motywy kwiatowe, wykonane w różnych kolorach i kształtach, były podstawą wszystkich dywanów kilkadziesiąt lat temu. Z reguły umieszczano je nie tylko na podłodze, ale także na ścianach. Obecnie trendy są zupełnie inne, ludzie wolą jednolite dywany lub abstrakcyjne wzory.

Pokrowce na krzesła.

Szybko tracą kształt i nie nadają się do stylowego mieszkania. Jeśli chcesz, aby Twój dom wyglądał nowocześnie, lepiej się bez nich obejść.

Magnesy na lodówkę.

Około 10 lat temu modne było zawieszanie magnesów z różnych części świata na lodówce. Teraz ta praktyka jest już przeszłością. Bez magnesów lodówka wygląda bardziej nowocześnie, a kuchnia jest czystsza.

Magnesy zbierają kurz i są trudne do czyszczenia. Zostaw kilka, które najbardziej cenisz lub wiele dla ciebie znaczą.

Kinkiet.

Oczywiście mamy na myśli stare lampy, a nie stylowe i nowoczesne, choć wszystko zależy od tego, do jakiego wnętrza będą pasować. Kinkiety były modne w latach 90., ale teraz trudno je dopasować, aby pomieszczenie nie wyglądało na stare.

Biurko komputerowe.

Zajmuje dużo miejsca i psuje wygląd całego wnętrza, szczególnie jeśli umieścisz go w salonie. Teraz wystarczy postawić zwykły, niezbyt duży stół, a jeśli potrzebujesz szuflad, użyj tych z zamkniętymi drzwiami. Ponadto zadbaj o niewielką liczbę półek z różnymi bibelotami, powoduje to uczucie zamieszania i zatłoczenia w pomieszczeniu, szczególnie jeśli jest ono małe.

Leave a Reply