Twój styl ubierania się w dużej mierze zależy od Twojego charakteru

Instrukcje użytkowania: Najpierw uważnie przeczytaj każdy opis. Należy pamiętać, że to nie mają nic wspólnego z utartym podziałem ubioru na style – kobiecy, sportowy, klasyczny czy militarny. Następnie wybierz ten, który Twoim zdaniem najbardziej Ci odpowiada.

Miłośnicy rzeczy szytych na miarę

Co noszą:   Rzeczy ekskluzywne, dopasowane do sylwetki, podkreślające atuty i ukrywające mankamenty, zwykle szyte na zamówienie.

Te kobiety uwielbiają docierać do sedna wszystkiego. Wśród nich jest wielu perfekcjonistów, którzy boleśnie reagują na najmniejsze nawet odstępstwa od ideału, zwłaszcza jeśli chodzi o własny wygląd. Są przekonane, że zasługują na wszystko, co najlepsze i zwykle bardzo skutecznie przekonują innych, że mają rację. Mężczyznom z nimi może być bardzo trudno, klasyczne schematy podrywów tutaj nie działają.

Te panie nigdy nie ograniczają się do prostej komunikacji. Niewiele osób może konkurować z tymi kobietami. Modne, nietuzinkowe – sprawiają wrażenie ludzi o bardzo wysokiej samoocenie, ale to, co wydaje się pewną arogancją, jest w rzeczywistości tylko rodzajem ochrony delikatnej duszy przed atakami z zewnątrz.

Kobiety stylowe

Co ma na sobie:  Must-have sezonu, ponieważ regularnie zagląda do błyszczących magazynów, celebrytów i raportów z wybiegów.

Te panie nie wstydzą się spóźnić na spotkanie czy zapomnieć o obietnicy, ale spłoną ze wstydu, jeśli będą musiały pokazać się publicznie w rzeczach, które nosiły w zeszłym sezonie. Kapryśne kobiety częściej niż inne borykają się z typowym kobiecym problemem – w szafie jest dużo rzeczy, ale absolutnie nie ma w co się ubrać. Jeśli miłośniczki strojów szytych na miarę najbardziej boją się utraty indywidualności, tak te kobiety boją się szansy na wyjście z mody.

Kruche i efemeryczne „ofiary mody” są w rzeczywistości dużo silniejsze, niż się wydaje na pierwszy rzut oka – bo ciągle trenują! W ich torbach, nieważne jak małych, zawsze znajdzie się miejsce na bardzo ciężkie, błyszczące czasopisma. Te kobiety są bardzo uzależnione od opinii innych ludzi, przejmują się tym, co inni o nich mówią (a nawet myślą).

Nawet jeśli odczuwają jakiś wewnętrzny dyskomfort podczas noszenia ubrań, kobiety będą wolały to zignorować – mimo że wciąż ma niewiele i może dojść do chorób psychosomatycznych. Nawiasem mówiąc, w praktyce okazuje się, że są korzyści ze strony „kobiet stylowych”, do których mężczyźni zwykle traktują z pewną pogardą. W końcu, jeśli miłośniczka nowoczesnych ubrań, obdarzona umiejętnością zobaczenia swojej przyszłej stylizacji w całości ze wszystkimi jej niuansami, rozpoczyna własny biznes, jej szanse na sukces są bardzo duże.

Miłośniczki eksperymentów

Co noszą:  Każda nosi, wybierając rzeczy zgodnie ze swoim nastrojem! Ich garderoba obejmuje modne bluzki, formalne garnitury, minimalistyczne sukienki, ciężkie buty i luźne, zwiewne spódnice, uniwersalne dżinsy… lista nie ma końca.

„Och, kobiety, zmienność to twoje imię!”, napisał kiedyś William Shakespeare, nie wiedząc, że charakteryzuje kobiety, które nieustannie zmieniają swój styl, z powodu lub bez powodu. Miłośnicy zmian i eksperymentów to natury kreatywne. To prawda, że za każdym razem, gdy muszą zakończyć jakiś interes, te dziewczyny muszą się postarać. Natychmiast rozpalają się nowymi pomysłami: zapalają się jak zapałki i równie szybko gasną, wolą, aby ktoś inny dokończył rozpoczętą pracę lub doprowadził nowy projekt do końca.

Ta iluzja wiecznej nowości może znacznie zmniejszyć szanse, że osoba obok niej ją zdradzi. Inna sprawa, że ​​czasami te panie nie mają nic przeciwko urozmaiceniu swojego życia seksualnego bez wyrzutów sumienia.

Wierne swojemu stylowi

Co noszą:  zawsze to samo. Wchodząc do sklepu z dobrą intencją zmiany wizerunku, wychodzą z niego z rzeczami, które już mają. W ich garderobie bez problemu można znaleźć pięć szarych swetrów, które różnią się od siebie jedynie metką i składem materiału, siedem białych lnianych bluzek (różnica w kolorze guzików jest zauważalna tylko dla profesjonalisty), kilkanaście par klasycznych czarnych spodni.

Dziewczyny, które nigdy nie zmieniają swoich upodobań (i to nie ma znaczenia, czy jest to styl klasyczny czy boho), z reguły stawiają na stabilność nie tylko w ubiorze. Kochają solidność we wszystkim i często kierują się mottem „Najlepsza wiadomość to brak jakichkolwiek wiadomości”. Ich marzenia często się spełniają – po prostu dlatego, że marzą o rzeczach całkiem osiągalnych i stawiają sobie realistyczne cele.

Czasami mają bardzo trudne relacje ze światem zewnętrznym – wszak osoby te są początkowo przekonane, że świat jest wrogim środowiskiem, po którym nie można oczekiwać niczego dobrego. W tym przypadku są zawsze w pogotowiu – gotowe na każdy problem.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!