Triki modowe, które powinna znać każda kobieta

Niewygodne buty, niewygodna bielizna, niewygodne sukienki… Można przytoczyć tysiące niedogodności, na które kobiety są gotowe znosić, aby wyglądać pięknie i szczuplej. Jednak komfort zawsze powinien być priorytetem. Dlatego jeśli jest coś, co przeszkadza ci czuć się komfortowo i nie jesteś gotowy, aby z tego zrezygnować, oto kilka wskazówek, jak ulepszyć swoje życie.

Ciekawe triki dla zadbanych kobiet

Plamy oleju na ubraniach można usunąć za pomocą talku dla dzieci.

Aby szybciej przeciągnąć linę przez kaptur, użyj słomki do napojów i koktajli.

Trudno dostępne powierzchnie ubrań można wygładzić prostownicą do włosów.

Ocet chroni tkaniny przed przebarwieniami. Aby wzmocnić kolor, moczyć ubrania w roztworze ciepłej wody z octem (1 do 15) na 20 minut, tuż przed praniem.

Jeśli lubisz nosić dżinsy z wysokimi butami, musisz znać tę sztuczkę.

A jeśli na ubraniach pojawiły się kłaczki (zwłaszcza po praniu), możesz się ich pozbyć nie tylko za pomocą wałka samoprzylepnego, ale także żyletki.

Jeśli Twoje buty są ciasne i chcesz, aby były wygodniejsze, napełnij worek wodą, włóż worek do butów i wyślij buty do zamrażarki.

Plamy na zamszowych butach można usunąć gumką.

Plamy na skórzanych ubraniach można usunąć mieszanką octu i wody. Wymieszaj 3 części wody z jedną częścią octu i wytrzyj ubrania ściereczką.

Aby usunąć plamy dezodorantu z ubrań, wymieszaj trochę wody z sokiem z cytryny 1 do 1 i nanieś roztwór na plamę za pomocą dyskietki kosmetycznej. Pozostaw roztwór na co najmniej 15 minut, a następnie przetrzyj dotknięty obszar szczoteczką do zębów.

A żeby odzyskać kolor białych butów, zmieszaj 20 ml pasty do zębów z 50 ml płynu do mycia naczyń i wytrzyj buty.

Posmaruj wnętrze pierścionka lakierem, jeśli nie chcesz żadnych śladów na palcach.

A jeśli Twoja stopa wsunie się w but, nałóż łatkę, aby zwiększyć przyczepność.