To nie wstyd! 7 rzeczy, o które możesz i musisz zapytać mężczyznę

CZEGO MOŻESZ ŻĄDAĆ OD SWOJEGO PARTNERA W ZWIĄZKU

Nie żądasz za dużo? Nie. Ponieważ dajesz w zamian, a istotą związku jest wymiana emocji, uczuć, stosunku do siebie, opinii, czynów i, oczywiście, wymagań. Twój mężczyzna szanuję cię i oczekuje od Ciebie tego samego. Nie ma w tym niesprawiedliwości. Niemniej jednak wiele kobiet uważa, że ​​niedopuszczalne jest proszenie mężczyzny o coś, naiwnie wierząc, że sam zwróci uwagę lub zgadnie, co od niego chcesz. Z reguły prowadzi to do tego, że mężczyzna, bez względu na to, jak bardzo się stara, nie może zrozumieć, czego kobieta chce od niego. Obraża się i budzi w sobie niezadowolenie, a relacje z czasem się rozpadają. W tym filmie porozmawiamy o tym, jak zmienić podejście do naszych własnych próśb. Obejrzyj ten film do końca, a dowiesz się, jakich 7 żądań możesz otwarcie powiedzieć swojemu partnerowi.

  1. Intymność i zrozumienie. Fakt, że nawiązałaś związek z kimś (lub nawet postanowiłeś mieszkać razem), nie oznacza, że ​​jesteś gotowa na wszelkiego rodzaju eksperymenty seksualne, a nawet na intymność. A jeśli nie jesteś gotowa, musisz być szczera w tej sprawie. Jeśli nie lubisz czegoś, musisz to omówić (będzie to bardziej uczciwe niż płacz w łazience po każdym kontakcie). Być może twój partner chętnie Ci pomoże, w przeciwnym razie nie będzie wiedział, co lubisz, a co nie. Uwierz mi, człowiek, który Cię szanuje i ceni, nigdy nie będzie działał wbrew Twojej woli. Przeciwnie, uszanuje twoją opinię.
  2. Wierność i wzajemny szacunek. Warto to omówić, zanim zaczniesz ten związek. Wyjaśnij swojemu partnerowi, że lojalność i wzajemny szacunek jest dla Ciebie ważny. A jeśli mężczyzna się z tym nie zgadza, to nie szanuje cię wystarczająco. 3. Małżeństwo. Jeśli dla ciebie dotychczasowy związek jest na poważnie i uważasz, że ten mężczyzna jest twoim przyszłym mężem, musisz mu powiedzieć bezpośrednio. I nie bój się, że to go może przestraszyć – jeśli „ucieknie”, to zdecydowanie nie jest Ciebie wart. Powinieneś wierzyć w siebie i ufać swoim uczuciom i nie bać się rozmawiać o tym. Musisz też wyraźnie przekazać swoje stanowisko, że na przykład nie jesteś gotowa na rolę tylko jego partnerki, jeśli nie uważa cię również za swoją przyszłą żonę. W przeciwnym razie pójdziecie różnymi drogami. Nie zadowalaj się wątpliwymi perspektywami, takimi jak małżeństwo cywilne, które z reguły do ​​niczego nie prowadzi.
  3. Ingerencja krewnych w twoje życie. Nawet jeśli twój wybrany kocha swoją matkę, nie pozwól jej powiedzieć, jak macie żyć lub jak budować relacje z jej synem a twoim mężem, a tym bardziej, jak wychowywać dzieci. Powiedz mu, że szanujesz jego krewnych, ale lepiej, aby nie ingerowali w wasze życie.
  4. Wspólne plany na przyszłość. Planowanie przyszłości jest absolutnie normalne. I nie ma w tym nic nagannego, jeśli powiesz o tym wybranemu. Ostatecznie, im wcześniej to omówisz, tym szybciej zorientujesz się, czy ta osoba jest dla ciebie odpowiednia, czy nie. Omówcie wspólnie perspektywy a dojdziecie do kompromisu, który będzie Wam odpowiadał.
  5. Dzieci. Nie ma nic złego w mówieniu mężczyźnie, że chcesz zostać matką i proszeniu go o pomoc w spełnieniu tego pragnienia. Jeśli naprawdę cię kocha, zainspiruje go twoja oferta.
  6. Wsparcie i pomoc. Często zdarza się, że mężczyzna przyjmuje rolę głowy rodziny – przynosi pieniądze do domu, a wszystko inne go nie dotyczy. I kobieta musi nosić wszystkie domowe problemy na delikatnych ramionach, dbać o wychowanie dzieci itp. Mężczyzna płaci tylko i nie martwi się o nic innego. Kobieta również pracuje, buduje karierę, ale musi także kontrolować procesy rodzinne. Psycholodzy twierdzą, że prędzej czy później wszystko skończy się załamaniem nerwowym i pragnieniem wyjścia z tego związku. Aby nie popadać w skrajności, przedyskutuj z partnerem jasny podział obowiązków. Wyjaśnij mu, że nie zamierzasz stać się dobrowolnym niewolnikiem i przypomnij mu, że potrzebujesz wsparcia. Co więcej, według ekspertów, wspólne działania nie tylko uszlachetniają, ale także jednoczą.

Leave a Reply