To jest życie! Jak w rzeczywistości wyglądają fryzury gwiazd

Czy pokazujesz swojemu fryzjerowi zdjęcie celebryty z ulubioną fryzurą? Teraz zastanów się, jak ta fryzura będzie wyglądać w życiu codziennym. Zebraliśmy kilka przykładów gwiazd, które paparazzi złapali bez odpowiedniej stylizacji.

#1. Angelina Jolie

Absolutna gładkość, doskonały połysk i objętość… Nawet jeśli jesteś Angeliną Jolie, nie możesz tak po prostu obudzić się i wyjść z domu z tą fryzurą. Bo jeśli stylistka nie popracuje nad fryzurą, wyjdzie jak na zdjęciu po prawej.

#2. Irina shayk

Nieostrożny kok jest bardzo wrażliwy na strój, który nosisz. Oczywiście w eleganckiej sukience i przy odpowiednim makijażu fryzura będzie wyglądać kobieco, delikatnie i wyraziście. Ale wystarczy pozbyć się makijażu i dodatków i zmienić sukienkę na zwykły T-shirt, a ta sama fryzura będzie wyglądać zupełnie inaczej.

#3. Scarlett Johansson

Scarlett Johansson za każdym razem inspiruje dziewczyny do krótkich fryzur i kobiecych stylizacji. Chcesz się odważyć i powtórzyć? Zawsze pamiętaj, że jeśli nie masz energii, aby stworzyć fryzurę, którą widzisz po lewej, będziesz musiał zadowolić się tą pokazaną po prawej.

#4. Selena Gomez

Natura obdarzyła Selenę Gomez gęstymi i obszernymi włosami. A z gęstymi włosami trudno sobie poradzić bez pomocy kosmetyków, akcesoriów i profesjonalnych stylistów. Zrelaksuj się trochę, a twoje włosy natychmiast wymykają się spod kontroli. I to bardzo często zdarza się naszej bohaterce.

#5. Bella Hadid

Bella Hadid może pochwalić się owalnym kształtem twarzy, co pozwala jej swobodnie eksperymentować z długością i kolorem włosów. A każdy jej styl jest niemal natychmiast kopiowany przez miliony fanów na całym świecie. Na próżno, bo jej fryzury nie są odpowiednie dla wszystkich kobiet.

#6. Gisele Bündchen

Aby wyglądać spektakularnie, nie wystarczy mieć gęste i obszerne włosy, muszą być zadbane i posłuszne. Nawet super modelkom nie zawsze się to udaje, nawet jeśli otacza je cały zespół stylistów.

#7. Kim Kardashian

Czy ci się to podoba, czy nie, Kim Kardashian jest przykładem dla milionów kobiet na całym świecie. Ale zanim powtórzysz jej fryzury, pamiętaj, że to, co widzimy w telewizji lub na portalach społecznościowych, rzadko odpowiada rzeczywistości.

Czytaj więcej: 10 celebrytów, które farbowały włosy, ale już następnego dnia żałowały!