Tęczowy manicure: zdjęcia pięknych pomysłów

Tęczowy manicure wnika z obecnego trendu w modzie. Ciepły sezon przyniósł ze sobą nowe pomysły od mistrzów zdobienia paznokci. Prawdziwe święto tworzą kolory na paznokciach o różnych kształtach i rozmiarach w nietypowych wzorach. Na przykład tęczowe rysunki jednorożca, ślimaka, kwiatu lub motyla mogą stać się prawdziwą ozdobą paznokci. W tym artykule przeglądamy, zdjęcia i aktualności manicure tęczowego.

Manicure w stylu francuskim z tęczą

Neonowe odcienie na przezroczystym i cielistym podłożu prezentują się świetnie. Tak więc zaktualizowany klasyk francuskiego manicure zabłyśnie w nowy sposób, jeśli dodasz trochę jasnych barw. Tęczowy francuski jest wykonywany w różnych stylach, w tym w przejściach gradientowych.

Manicure z tęczowym gradientem

Szczególnie w przypadku długich paznokci w kształcie migdałów najlepszym rozwiązaniem jest gradient tęczowy. Dozwolone są tutaj różne kierunki przejść i ich zanikanie. Na jednym paznokciu może znajdować się kilka kolorów lub cała paleta. Z reguły gradient jest umieszczany poziomo.

Manicure tęczowy w kolorach pastelowych

Kobiety, które preferują delikatny i zmysłowy manicure, nie muszą rozpaczać, ponieważ trendy mody zostały dostosowane do nich. Bardziej pastelowe kolory tęczy będą wyglądać wyrafinowanie i uroczo. Ta opcja najlepiej nadaje się do krótkich paznokci w kształcie kwadratu lub owalu. Jako akcent możesz użyć rysunków konturowych lub naklejek w postaci kwiatów lub serc.

Wielokolorowy manicure

Możesz wykonać warstwę monochromatyczną w absolutnie dowolnym kolorze lub odcieniu tęczy. Niesamowita właściwość palety tęczy w harmonijnym połączeniu wszystkich 7 kolorów. Możesz pomalować każdy paznokieć innym kolorem, dzięki czemu poczujesz się młodo i bardzo atrakcyjnie.