Te zwierzęta mogłyby wygrać Oscary: wyglądają jak sceny wyrwane z hollywoodzkich filmów

Dlaczego tak bardzo lubimy oglądać filmy? W końcu doskonale wiemy, że prawie wszystko jest fikcją, a nawet jeśli jest oparta na prawdziwych wydarzeniach, wiele ze scen wciąż jest upiększonych. Kino pozwala nam doświadczyć tych emocji, które w prawdziwym życiu większości z nas nie są dostępne.

Ale mimo to, jeśli się rozejrzysz, możesz zobaczyć wiele prawdziwych historii, które mogłyby być podstawą filmów. Weźmy na przykład zwierzęta na tych zdjęciach. Jakby byli bohaterami hitów kinowych, komedii, romantycznych melodramatów i opowieści fantastycznych?

Ta lama mogłaby zagrać postać, której nic nie obchodzi

Kot mógłby zagrać super bohatera, który ratuje świat przed robotami

W tle brakuje wybuchów i odgłosów radiowozów

Zaskakujący temat na film

Zostaw mnie tutaj! I tak nie zostało mi dużo życia

Główny bohater przerażającego horroru

Wydaje się, że coś knują…

To jest moment, dla którego wierzymy w ludzkość

Spotkanie masonów na temat światowych problemów

Smok, a raczej kot ziejący ogniem

To nie jest złudzenie, badania pokazują dobroczynny wpływ zwierząt domowych na zdrowie. Pogłaskanie ulubionego zwierzęcia pomaga obniżyć poziom kortyzolu (hormonu stresu) i zwiększyć poziom dopaminy, serotoniny i oksytocyny, znanej również jako hormon przywiązania. Według badań opublikowanych w czasopiśmie Science kontakt wzrokowy między psem a jego właścicielem powoduje wzrost poziomu oksytocyny u człowieka i u psa. Według badania przeprowadzonego przez Human-Animal Bond Research Institute, 74% właścicieli zwierząt stwierdziło, że poprawiło się ich samopoczucie odkąd mają zwierzaka. 

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!