Te same stroje, ale różne rozmiary: 10 zdjęć, porównujące XS vs XL

Marina Kamenskaya jest rosyjską stylistką mieszkającą w Rostowie nad Donem. Kobieta nosi rozmiar XL i ostatnio współpracowała z przyjaciółmi, którzy noszą rozmiar XS. Zrobiła to, aby pokazać, jak dwie identyczne stylizacje prezentują się na różnych typach sylwetki. Próbowali różnych strojów, od strojów formalnych po codzienne. Następnie udostępnili wyniki w Internecie, gdzie nie zajęło im dużo czasu, aby stały się viralem.

W niedawnym wywiadzie dla Bored Panda, kobieta powiedziała, że ​​dostała się do magazynów o modzie i programów telewizyjnych, gdy miała około 11 lat. Mówi, że wtedy nauczyła się odpowiednio ubierać. Później dyskutowała o modzie i wybierała ubrania razem z koleżankami.

Ale chociaż moda zawsze była powołaniem Mariny, została stylistką dopiero po zdobyciu się na odwagę i rzuceniu pracy. Teraz kobiety zwracają się do niej o pomoc w doborze ubrań na różne okazje. Czasem proszą nawet o pomoc w odbudowie całej szafy!

W tym celu towarzyszy klientom w zakupach. „W tym roku coraz więcej kobiet zaczęło kontaktować się ze mną z całego świata, więc zaczęłam pomagać im w podejmowaniu tych samych decyzji online”.

„Często słyszymy, że ubrania dobrze wyglądają tylko na szczupłych kobietach. Jako kobieta rozmiaru XL chciałabym udowodnić, że styl nie zależy od rozmiaru. Ponadto, podczas gdy niektóre stroje wyglądają lepiej w większych rozmiarach, inne wyglądają równie dobrze w mniejszych rozmiarach. “

Dwie przyjaciółki zrobiły zdjęcia całego procesu i opublikowały je w Internecie, prosząc ludzi o podzielenie się swoimi opiniami i powiedzenie im, które wersje najbardziej im się podobają i dlaczego. „Otrzymaliśmy ciekawy zestaw kontrastów! pisze Marina. „Wszyscy jesteśmy różni i wszystkie kobiety chcą ubierać się tak, jak chcą i wyglądać pięknie”.

Wiele porównań rozmiarów XL i XS wykonano z ubrań ze sklepu ZARA. Marina powiedziała, że ​​dokonała takiego wyboru, ponieważ pracując z kobietami o niestandardowych rozmiarach większych niż L, często słyszy, że stronią od sieci odzieżowych takich jak ZARA, myśląc, że nie znajdą tam nic w swoim rozmiarze.

Która stylizacja podobała Ci się najbardziej? Czekamy na Wasze odpowiedzi w komentarzach!