Te gwiazdy przesadziły z operacjami plastycznymi. Smutny widok…

Wiele gwiazd radykalnie zmieniło swoje życie dzięki chirurgii plastycznej: dla niektórych interwencje chirurgiczne podniosły ich samoocenę i pozytywnie wpłynęły na karierę, a dla niektórych chirurdzy bezpowrotnie zrujnowali ich wygląd. Zebraliśmy tylko najbardziej sensacyjne i rezonansowe operacje celebrytów.

1. Donatella Versace

Donatella Versace to jedna z najsłynniejszych ofiar chirurgii plastycznej. Zazwyczaj gwiazdy przed i po operacji plastycznej przynajmniej wyglądają jak one same, ale Donatella zamieniła twarz w maskę, a jej usta wydają się powiększać z roku na rok.

2. Mickey Rourke

Mickey Rourke z przystojnego, a nawet seksownego mężczyzny stał się parodią samego siebie. Sam Mickey żałuje tej ingerencji – wierzy, że stracił swoją indywidualność.

3. Kim Kardashian

Kim Kardashian również nie jest daleko w tyle. Korekcja nosa i powiększanie piersi wydają się dziecinnie proste w porównaniu z tym, jak Kim powiększyła pośladki do niespotykanych rozmiarów. Gwiazdy, które przeszły operację plastyczną, często ukrywają tę informację, ale nie Kim: operacja plastyczna zmieniła ją ze słynnej dziewczyny w super-mega-popularną gwiazdę.

4. Melanie Griffith

Życie i karierę Melanii zrujnowały dwie pasje: alkohol i chirurgia plastyczna. Żaden nie skończył się dobrze. Melanie od wielu lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach z nagłówkami takimi jak „Najbardziej nieudane operacje plastyczne gwiazd: przed i po”.

5. Janice Dickinson

Kiedyś Janice była bardzo gorącą pięknością, ale teraz ryzykuje dzielenie się z Donatellą Versace laurami głównej „plastikowej ofiary”. Wątpliwe osiągnięcie, tak.

6. Jocelyn Wildenstein

Po operacjach plastycznych częściej nazywana jest „Kobietą-Kotem”. Z drugiej strony nie byłaby tak sławna, gdyby nie oszpeciła się operacjami. Cóż, każdy ma swoją własną drogę do chwały!

7. Renée Zellweger

Zmieniona Renee Zellweger bardzo zaskoczyła publiczność. Nie znaczy to, że po operacji plastycznej Rene wygląda naprawdę źle, ale trudno ją rozpoznać. Konsekwencje operacji plastycznych są alarmujące – zmieniły się rysy twarzy Rene, nawet kształt jej oczu!

8. Meg Ryan

Gwiazda komedii romantycznych lat 90. Meg Ryan również zaskoczyła wszystkich: aktorka tak bardzo zmieniła twarz, że ledwo ją rozpoznaliśmy. Ta gwiazda, która przeszła operację plastyczną, przede wszystkim zmiany dotyczyły kości policzkowych i cięcia oczu.

9. Emanuelle Beart

Emmanuelle Beart była kiedyś uosobieniem francuskiego stylu. Wszystkie problemy zaczęły się, gdy w wieku 27 lat aktorka zdecydowała się na pierwszą operację. Teraz Emmanuelle nie tylko wygląda starzej niż na swoje lata, ale także stała się właścicielką nienaturalnie ogromnych ust i obrzęków pod oczami.

10. Tara Reid

Tara Reid zainteresowała się Botoxem w młodym wieku. Aktorka zmieniła również kształt nosa i powiększyła piersi. Niestety, wynik tych wszystkich wysiłków trudno uznać za pozytywny.

Czytaj więcej: 10 gwiazd, których nie rozpoznasz bez makijażu