Te gwiazdy nie chcą mieć dzieci. Dlaczego zrezygnowały z macierzyństwa?

Aktorki, piosenkarki i prezentery telewizyjne. Każda z nich ma swoje powody, by nie mieć dzieci, ale te kobiety są szczęśliwe, nie będąc matkami.

#1. Oprah Winfrey

Oprah Winfrey ma 67 lat i jest jedną z najbardziej wpływowych prezenterek telewizyjnych na świecie. Od 20 lat mieszka z pisarzem Stedmanem Grahamem. Para nigdy nie chciała mieć dzieci, ponieważ są bardzo zajęci pracą.

#2. Kim Cattrall

Kim Cattrall jest gwiazdą filmu „Sex and The City”. Podobnie jak Samantha Jones, jej postać na dużym ekranie, aktorka postanowiła nie mieć dzieci. Najpierw odłożyła decyzję z powodu kręcenia, potem zdała sobie sprawę, że nie potrzebuje spadkobierców.

#3. Helen Mirren

75-letnia aktorka, która zasłynęła z ról królewskich, również postanowiła zrezygnować zarówno z małżeństwa, jak i macierzyństwa. Helen przyznaje, że nigdy nie chciała mieć dzieci.

Wszystko z powodu ciężkiej traumy psychicznej, której gwiazda doznała jako dziecko. W szkole nauczycielka przyszłej aktorki pokazała jej i jej rówieśnikom film o porodzie. Tam kobieta była udręczona i krzyczała z bólu. Potem Helen Mirren postanowiła nigdy nie mieć dzieci.

#4. Jacqueline Bisset

Dziś gwiazda filmu Dzika orchidea ma 76 lat. W pewnym momencie najpiękniejsi mężczyźni w Hollywood zabiegali o nią, ale żadnemu z nich nie udało się zdobyć jej serca. Jacqueline jest matką chrzestną Angeliny Jolie i całą swoją miłość poświęciła swojemu duchowemu dziecku.

#5. Renée Zellweger

Amerykańska aktorka lubi być ciocią, bo jeśli znudzą ci się dzieci, możesz je zwrócić bez wyrzutów sumienia. Jest głęboko przekonana, że ​​kobieta, która została matką, raz na zawsze zrezygnowała ze swojej wolności.

#6. Kylie Minogue 

Piosenkarka ma teraz 52 lata i nie ukrywa: nie mogła zostać matką, ponieważ po prostu nie miała na to czasu. Teraz nawet nie wyobraża sobie, że jest w ciąży, ale nie jest przeciwna posiadaniu dzieci przez męża.

#7. Mylène Farmer

Piękna Francuzka jest jedną z najbardziej utytułowanych francuskich piosenkarek wszech czasów. Ma 59 lat i za każdym razem, gdy niegrzeczny dziennikarz pyta ją o dzieci, reaguje zdrową dawką ironii. Mylène mówi, że zamiast dzieci ma małpy i że mimo swojego wieku wciąż czuje się dzieckiem, a rola rodzica oznacza dla niej zbyt dużą odpowiedzialność.

#8. Winona Ryder

Aktorka ma prawie 50 lat, ale nigdy nie urodziła dzieci. Hollywoodzka „kobieta bez wieku” dobrze żyje bez tak zwanej radości macierzyństwa.

Czytaj więcej: 7 powodów, dla których rodzina królewska nie lubiła księżnej Diany!