Te fryzury są już niemodne. 6 przestarzałych trendów, o których lepiej zapomnieć

Trendy w modzie we fryzjerstwie nie są tak ulotne jak w odzieży. Jednak mają też swój własny termin. Czas zrezygnować z tych fryzur, w przeciwnym razie istnieje ryzyko, że będziesz wyglądać staroświecko.

1. Proste grzywki

Gęste, ciężkie, proste grzywki sprawiają, że twarz wygląda bardziej szorstko, a poza tym takie grzywki są zupełnie nieistotne. Pasuje tylko do klasycznego carré. W innych sytuacjach lepiej wybrać boczną lub podartą grzywkę.

2. Podkreślanie włosów

Tradycyjne podkreślanie włosów również straciło na znaczeniu i to już ponad sezon temu. Ale wielu nadal podkreśla swoje włosy, chociaż teraz istnieje wiele innych technik i wszystkie są znacznie bardziej odpowiednie.

3. Ogolone włosy

Odważny wygląd jest dobry dla buntowników i kreatywnych ludzi. Jeśli Twoim celem nie jest szokowanie innych, lepiej wybrać coś bardziej tradycyjnego. Nowoczesne bezczelne piękności noszą różne pixie i nie potrzebują ogolonych obszarów, zwłaszcza dużych i ozdobionych ornamentami.

4. Złożone fryzury

Zbyt wyrafinowane fryzury wyglądają nie na miejscu i pretensjonalnie. Nie zapominaj, że naturalność i minimalistyczny styl są dziś modne. Fryzura taka jak ta poniżej w ogóle nie pasuje do tej formuły.

5. Ciasne loki

Ten trend też nie jest aktualny przez długi czas, ale czas powiedzieć to głośno. Nienaturalnie gęste loki to przeszłość, nowoczesne loki są lekkie, przewiewne i nieostrożne.

6. Krótkie fryzury z długimi skroniami

Krótkie fryzury z wydłużonymi skroniami – pozdrowienia z lat 80-tych. Jeśli lubisz krótkie fryzury, weź jako podstawę pixie.

Czytaj więcej: Jak nosić spódnicę midi, aby zawsze wyglądać stylowo? 60 pomysłów na eleganckie kobiety