Te fryzury będą hitem: Odmładzające fryzury dla kobiet po 60-tce.

Z czasem wszyscy się zestarzejemy – jest to nieuniknione. Wiele kobiet się tego boi. Ale nie powinieneś bać się starości. O wiele lepiej nauczyć się akceptować siebie i cieszyć się życiem w każdym wieku. Pomoże Ci w tym odpowiednia garderoba i fryzura.

1. Fryzura bob

Bob to klasyczna fryzura, która w ostatnich latach stała się bardzo zróżnicowana. Długość, szczegóły dobierane są indywidualnie – dlatego fryzura jest absolutnie uniwersalna. Bez względu na typ twarzy, wiek, wagę, styl, możesz wybrać własną wersję pięknej fryzury.

2. Fryzura carre

Fryzura carre jest uwielbiana przez wszystkich, od 16-letnich dziewczynek po panie w szacownym wieku. Ta fryzura to ucieleśnienie młodości i kobiecości, pasuje do wszystkich kobiet, jest uniwersalna i łatwa w utrzymaniu. Fryzura carre ma wiele wariantów: z grzywką lub bez, do uszu lub do szyi, klasyczna lub na schodach, do włosów prostych lub falowanych.

3. Fryzura pixie

Z wiekiem włosy stają się cieńsze i słabsze. A jeśli przez całe życie zapuszczałeś długie warkocze, teraz czas wybrać radykalnie fryzurę. Modna Pixie sprawi, że Twój wygląd będzie świeższy, a włosy bardziej żywe i obszerne (przy założeniu profesjonalnego podejścia).

4. Warstwowa fryzura

Fryzura warstwowa to oryginalna i efektowna fryzura, świetnie sprawdzi się u kobiet w dojrzałym wieku. Kaskada pozwala nadać włosom blasku i objętości, doskonale odmładza, nadaje wyrazistości obrazowi i odwraca uwagę od niedoskonałości. Istnieje wiele nowoczesnych odmian, które można bezpiecznie zastosować do każdego wyglądu.

5. Fryzura bob-carre

Najmodniejszym wariantem dla średnich włosów jest fryzura typu bob-carre. Strzyżenie typu bob-carre łączy w sobie zalety obu fryzur. Fryzura dobrze prezentuje się na twarzy każdej kobiety, pasuje do każdego stroju, a co najważniejsze ukrywa zmarszczki mimiczne, trądzik, plamy starcze i inne niedoskonałości skóry.