Te fryzury będą hitem: Modne fryzury damskie w stylu lat 70-tych.

Moda lat 70. harmonijnie łączyła wiele stylów i trendów, co pozwalało kobietom eksperymentować z obrazami i znajdować własne, indywidualne rozwiązania. Spójrz na prawdziwe legendy tej dekady, może zainspirują Cię do nowych obrazów.

Kształt graficzny i „Bob”

Bob to klasyczna fryzura, która w ostatnich latach stała się bardzo zróżnicowana. Długość, szczegóły dobierane są indywidualnie – dlatego fryzura jest absolutnie uniwersalna. Boba wybierają wyrafinowane dojrzałe panie, a także urocze młode damy. W latach 70. popularnym trendem stały się również ultragładkie włosy. Teraz fryzura Boba z taką stylizacją znów jest u szczytu popularności.

Luźne, falowane i kręcone włosy

W latach 70. aktywnie spopularyzowano naturalne kręcone włosy. Barbara Streisand i Carly Simon z przyjemnością pokazały tę fryzurę. Te gwiazdy całkowicie zrezygnowały z prostowania pasm, różnych stosów. Jeśli nie możesz pochwalić się naturalnymi falującymi włosami, możesz stworzyć je sztucznie. Teraz dziewczyny rozumieją, że falowane włosy to powód do dumy i tworzenia wielu fajnych stylizacji.

Fryzura mullet

Krótkie skręcone pasma wokół twarzy i puszysty kapelusz na górze pozwalają nadać fryzurze brakującą objętość. Rozcieńczanie i nakładanie warstw również świetnie sprawdzają się, sprawiając, że cienkie włosy stają się grube i atrakcyjne. Jednocześnie mullet nie można w ogóle ułożyć – fryzura będzie wyglądać niechlujnie, jakby tak było zamierzone.