Te 4 szczegóły czynią różnicę między elegancką kobietą a taką, która wygląda śmiesznie!

Podczas gdy niektórzy podziwiają styl rodziny królewskiej, inni desperacko chcą skopiować ich stroje. Ale bez względu na to, jak bardzo się starają, nie wyglądają tak wytwornie i elegancko. Dziś porozmawiamy o szczegółach, które mogą zrujnować każdy strój na przykładzie fanki Kate Middleton.

Jak niektórym kobietom udaje się wyglądać elegancko, a innym nie? Chociaż oboje noszą te same stroje. Dziś postaramy się odpowiedzieć na to pytanie, porównując styl Kate Middleton z blogerką Lady Janelle, która naśladuje każdy strój księżnej, ale nie wygląda tak elegancko jak piękna Angielka.

#1. Szczegóły mają znaczenie

Jednym z największych błędów Janelle jest niedopracowanie swoich strojów. Często śliczna dziewczyna przegapia ważne szczegóły, które są podstawą całego stroju. Na przykład brakująca torebka, niedopięta bluzka lub buty o nieodpowiednim kształcie i kolorze. W rezultacie styl biznesowy staje się swobodny. Gdyby wzięła pod uwagę wszystkie elementy, strój wyglądałby o wiele lepiej.

#2. Długość ma znaczenie

Długość stroju odgrywa kluczową rolę w charakterze obrazu. Jeśli odetniesz rąbek sukienki, styl straci powściągliwość i elegancję. W tym przypadku skrócona wersja wygląda zbyt prosto, a nawet tanio. Pomimo tego, że nadruki strojów są identyczne.

I odwrotnie – prawie nieskazitelny strój można oszpecić nadmierną długością. Długie spodnie prawie całkowicie zakrywały stopy, przez co obraz był cięższy. Ale cóż może być bardziej eleganckiego niż lekko odsłonięta kostka?

#3. Za dużo akcentów

Nie powinieneś ładować stroju różnymi jasnymi elementami. W przeciwnym razie z tajemniczego arystokraty zmienisz się w miejskiego szaleńca. Bardzo ważne jest również, aby nie przesadzać z makijażem. Jeśli jest zbyt wiele chwytliwych szczegółów, nieprzyjemnie jest patrzeć na kobietę.

#4. Weź pod uwagę sylwetkę

Kobiety mają różne sylwetki i każda kobieta jest piękna na swój sposób. Aby podkreślić to piękno, ubrania muszą dobrze przylegać do ciała. To, co dobrze wygląda na Kate Middleton, niekoniecznie będzie dobrze wyglądać na tobie. Oprócz morfologii ciała należy również wziąć pod uwagę wiek i odcień skóry.

Nawiasem mówiąc, na instagramowej stronie blogerka można znaleźć wiele inspirowanych i naprawdę dobrych strojów, z hashtagiem royalreplikate.