Te 4 odcienie manicure są bardzo poszukiwane w drogich salonach.

Manicure to ulubiona i popularna usługa, której więcej niż jedna kobieta nie jest gotowa odmówić. Ktoś zawodowo wszystko robi sam, ktoś ufa tylko mistrzom. Sami eksperci branży paznokciowej twierdzą, że te 4 odcienie są najbardziej poszukiwane w drogich salonach i często wybierane są przez kobiety sukcesu.

Biały manicure

Biel jest zawsze w modzie, ponieważ klasyka się nie starzeje. Taki manicure jest idealny na każdą stylizację i zawsze wygląda świeżo. Taki manicure o błyszczącym wykończeniu wygląda bardzo stylowo. Jeśli chodzi o kształt, lepiej wybrać miękki kwadrat lub owal.

Matowe wykończenie jest również bardzo popularne i poszukiwane. Będzie wyglądać stylowo, ale tylko wtedy, gdy mistrz zna idealną technikę aplikacji.

Jasnoróżowy manicure

Ten rodzaj manicure jest bardzo często wybierany przez kobiety, które w pracy mają ścisły dress code. Wszystko jest stylowe, delikatne i dyskretne, co jest ważne. Wybrany kolor podkreśla kobiecą miękkość i romantyczność. Ale nie dodawaj dżetów, błyskotek ani innych opalizujących i błyszczących detali.

Beżowy manicure

Styliści często mówią, że pewne siebie, samowystarczalne kobiety nigdy nie przeciążają swojego manicure niepotrzebnymi i zupełnie niepotrzebnymi detalami. Wybierają prostotę, zwięzłość i minimalizm. Beżowy kolor jest bardzo wygodny, co dodatkowo zwiększa jego popularność. Na beżowym manicure prawie nie zobaczysz drobnych rys i pęknięć.

Niebiesko-szary manicure

Prezentowany kolor wygląda jednocześnie na bogaty i głęboki. Idealnie pasuje do piękności w różnym wieku. Powłoka wygląda stylowo, surowo i elegancko, zwracając na siebie uwagę. Jeśli chcesz, aby Twój manicure był bardziej świąteczny, zrób minimalny akcent w postaci lakonicznego wzoru lub podkreśl jeden palec innym kolorem.

Czytaj więcej: Manicure dla bogatych kobiet: 7 kolorów które są pożądane w drogich salonach!

Leave a Reply