Te 3 ważne szczegóły pomogą Ci uzyskać nowoczesny manicure: każdy może to zrobić

Choć na pierwszy rzut oka wydaje się, że to ten sam manicure nude, czerwony czy czarny, na jednym wygląda elegancko, a na kimś tanio i nietrafienie? Warto zwrócić uwagę na kilka ważnych szczegółów w manicure, jeśli chcesz wyglądać modnie i elegancko!

Branża kosmetyków do paznokci jest obecnie bardzo zróżnicowana. Możesz wybierać z nieskończonej gamy kolorów, faktur, długości i kształtów. Ale który z nich może nadać kobiecie elegancki, przyjemny i modny wygląd? W tym artykule napiszemy o szczegółach, których nie powinnaś zaniedbywać, gdy chcesz nowy manicure. Zostań z nami!

Jak zrobić manicure, który będzie nowoczesny i będzie wyglądał na drogi?

Wybierając kształt paznokcia, zwróć uwagę na miękki kwadrat lub owal. Zmieniają naturalny kształt paznokcia i wyglądają bardzo schludnie, nadając dłoniom bardzo ładny wygląd. W końcu elegancja = naturalność, prawda?

Jaką długość wybrać?

Długie paznokcie są dopuszczalne, ale najlepsze są lekko zaokrąglone owalne lub kwadratowe paznokcie. Baleriny wyglądają zbyt drapieżnie i wulgarnie, nie wspominając już o kształcie szpilek.

Paznokcie muszą być zadbane

Nawilżone, zadbane skórki to kolejna oznaka wysokiej jakości manicure. Nie wystarczy iść do manicurzystki – trzeba je stale monitorować, używać olejków, kremów, wosków, aby zmaksymalizować odżywianie i utrzymywać manicure w schludnym stanie.

Ciemny manicure wgląda modnie i dobrze, jeśli wybierzesz odpowiedni kształt i długość paznokci. Na przykład te odcienie świetnie wyglądają na krótkich owalnych paznokciach lub miękkim kwadracie. Ale na długich, spiczastych lub kwadratowych paznokciach ciemne odcienie mogą wyglądać zbyt wyzywająco.

Możesz eksperymentować zarówno z kształtami, jak i kolorami. Ale pamiętaj, wszystko powinno być z umiarem. Manicure tak prosty, jak to tylko możliwe, to sekret eleganckiego, stylowego i modnego wyglądu. Zbyt dużo dżetów i brokatu nie daje takiego samego efektu. Naturalność jest już najbardziej optymalną opcją.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!