Te 10 zasad należy do kobiet podziwianych i szanowanych przez wszystkich.

JAK BYĆ PRAWDZIWĄ I STYLOWĄ KOBIETĄ.

Co to znaczy być prawdziwą kobietą? Jedni powiedzą, że przede wszystkim trzeba być kobiecą, delikatną, opiekuńczą, inni powiedzą, że kobieta powinna być silna, niezależna, inteligentna. Natomiast jest to o wiele łatwiejsze! Prawdziwa kobieta powinna być zadbana. Zostań z nami do końca, aby dowiedzieć się, dlaczego wizerunek jest w pierwszej kolejności.

Te 10 zasad należy do kobiet podziwianych i szanowanych przez wszystkich. Nie są to zasady uwodzenia, ale niektóre punkty są bardzo istotne.

  1. Manicure i pedicure

Należy dbać o paznokcie dłoni i stóp. Lakier do paznokci jest koniecznością, przynajmniej bezbarwny. Żadne wymówki nie są akceptowane. Nie masz czasu i pieniędzy na manicure? Zajmij się nim sama. To nie jest bardzo trudne. Co najważniejsze, nie używaj lakieru na nie wypielęgnowane paznokcie.

  1. Fryzura

Włosy zawsze muszą być dokładnie ułożone, ale nie przesadzaj. Ogranicz do minimum lakier do włosów. Idealnie gdy wyglądają, jakbyś przeczesała je dłonią. Zapytaj swojego fryzjera, jak to zrobić w domu. Nie ignoruj ​​akcesoriów, na przykład czapki wyglądają bardzo stylowo.

  1. Makijaż

Makijaż należy wykonywać codziennie, ale nie przesadzajmy rano.

Makijaż dzienny będzie składał się z:

– podkładu;

-neutralnych cieni do powiek o neutralnych kolorach;

– ołówek do oczu;

– i pomadki w jasnych odcieniach.

  1. Perfumy

Kobieta powinna zawsze pięknie pachnieć, nawet jeśli jest na siłowni. Użyj antyperspirantu, ale nie sprayu, tylko sztyftu. Aerozol może zmienić zapach perfum. Mężczyzna zapamięta kobietę o przyjemnym zapachu.

  1. Biżuteria

Najlepszymi przyjaciółmi kobiet są diamenty … Nie potrzebujesz dużo biżuterii. Musisz mieć kilka odpowiednich. Oto co polecamy:

-dwa pierścionki;

-dwie pary kolczyków;

-łańcuszek;

– kilka bransoletek;

– ładny zegarek.

  1. Depilacja

Zadbaj o brwi i pozbądź się włosów na nogach, pachach oraz w razie potrzeby na ramionach.

  1. Obcasy

Tak, kobieta powinna nosić szpilki. Żadne wymówki ani skargi nie są akceptowane. Nie mówię o obcasie na 12cm szpilce. Nie oznacza to, że musisz nosić tylko obcasy. Po prostu załóż je, kiedy chcesz się wyróżnić.

  1. Aksamitna skóra 

Wybierając strój otwarty, używaj kremu do ciała. Skóra będzie aksamitna i ładnie pachnieć.

  1. Dobre maniery

Bądź miła, towarzyska i nie zapomnij powiedzieć „dziękuję” i „z przyjemnością”. Uśmiech! Uśmiech! Uśmiech! Uśmiech jest sympatyczny i zaraźliwy.

  1. Zwróć na siebie uwagę

To jest opcjonalna zasada. Wybierz dodatek, który wyróżni Cię z tłumu: torebka, szalik lub biżuteria. Zobaczysz, otrzymasz wiele komplementów.

Leave a Reply