Tak wyglądają współczesne gwiazdy bez makijażu!

Trudno wyobrazić sobie nowoczesną kobietę, która w ogóle nie nosi makijażu. Dobry makijaż dodaje Ci pewności siebie i pomaga czuć się pięknie. Dlatego kobiety mają tendencję do noszenia makijażu, kiedy tylko mają okazję. A gwiazdy nie są pod tym względem wyjątkiem. Oto 10 dowodów na to, że każda kobieta może zamienić się w gwiazdę przy odrobinie makijażu.

Eva Longoria

Jedna z „zdesperowanych żon”, które podbiły świat w 2004 roku, nie boi się występować publicznie bez makijażu i nie ukrywa, że ​​właśnie dzięki makijażowi wygląda tak dobrze w wieku 40+.

Sandra Bullock

Sandra Bullock ma ostre i wyraziste rysy twarzy. Dzięki nim nie sposób jej nie rozpoznać nawet bez makijażu. Ale trzeba przyznać, że makijaż czyni ją bardziej kobiecą.

Celine Dion

Kobieta, która tylko dzięki swojemu głosowi zdołała podbić miliony ludzi, wygląda wspaniale nawet bez makijażu. Ale kiedy nosi makijaż, jej wygląd jest prawie idealny. A na Celine makijaż czyni ją bardziej kobiecą.

Christina Aguilera

Christina Aguilera jest prawie nie do poznania bez makijażu. Makijaż równoważy rysy jej twarzy, nadaje wyrazistości oczom i zmysłowości twarzy.

Katie Holmes

Była żona Toma Cruise’a przez lata straciła część swojej zmysłowości, ale jej makijaż z nawiązką to rekompensuje. Dlatego następnym razem, gdy zobaczysz kobiety o idealnych twarzach, wiedz, że najczęściej jest to makijaż.

Shakira

Słynna Kolumbijka jest piękna w każdych okolicznościach – zarówno z makijażem, jak i bez, zarówno uczesana, jak i z potarganymi włosami, zarówno na scenie, jak i na co dzień. 

Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow jest kolejną zwolenniczką naturalnego piękna i nie waha się regularnie afiszować się ze swoją naturalnością. Gwyneth organizuje również imprezy tematyczne bez makijażu dla wszystkich celebrytów, którzy mają odwagę to zrobić.

Cara Delevinge

Chociaż jest światowej sławy modelką i ma przed sobą długą drogę do późnej starości, Cara Delevingne nie wstydzi się pojawiać się bez makijażu, w rzeczywistości robi to, gdy tylko ma okazję. Według niej makijaż sprawia, że ​​czuje się głupio.

Julianne Moore

Julianne Moore czuje się doskonale po sześćdziesiątce i nie planuje zmieniać kształtu twarzy ani ukrywać zmarszczek, wzorując się na innych gwiazdach. Jest zwolenniczką naturalności i zdrowego stylu życia.

Jessica Alba

Jessica Alba poszła jeszcze dalej: wprowadziła na rynek linię produktów do pielęgnacji ciała, które wspierają naturalne piękno, a nie je maskują. I trzeba przyznać, że ta strategia się opłaciła.