Ta biżuteria nie jest odpowiednia dla pań po pięćdziesiątce: 5 modeli, z których musisz zrezygnować!

Kolorowa biżuteria

Biżuteria może być bardzo przyzwoitej jakości i wyglądu, ale może być wykonana z okropnego plastiku i jaskrawych kolorów. Takie dekoracje są podobne do darmowych ozdób wykonanych z gumek i innych zabawek dla dzieci. Takie rzeczy bardzo dobrze wyglądają na dzieciach lub bardzo młodych dziewczynach. Dojrzały wygląd wymaga więcej metali szlachetnych, takich jak złoto lub srebro.

Żyrandolowe kolczyki

Te kolczyki są bardzo wyrafinowanym dodatkiem, chociaż były modne w 2022 roku. Wymagają jednak zarówno pewnego wizerunku, jak i specjalnego wyglądu. Sprawią, że twarz dojrzałej kobiety będzie miała większą wagę. Dlaczego potrzebujesz czegoś takiego? Dlatego wybierz drobniejsze kolczyki.

Duże pierścienie

W rzeczywistości duże pierścienie wizualnie postarzają kobiety. Ponadto ich duży rozmiar ponownie zwraca uwagę na zmarszczki na dłoniach. Potrzebujesz tego? Wybierz małe przedmioty.

Owocowe kolczyki

Wszystkie te śmieszne, ale jakże urocze kolczyki ze zwierzętami i owocami przemawiają nawet do mnie. Ale musisz zrozumieć, że tak naprawdę wygląda to idealnie tylko na małych dziewczynkach. Truskawki w uszach dorosłej kobiety wyglądają nie na miejscu.

Tanie kamienie w biżuterii

Większość kobiet w wieku powyżej 50 lat zarobiła już wystarczająco dużo pieniędzy, aby kupić sobie diamenty. Niech to będą małe kamienie, ale nadal jest to lepsze niż noszenie jakiejś imitacji. Imitacja tanimi metalami jest zawsze zauważalna, a w tak dojrzalym wieku lepiej jest preferować metale szlachetne.

Oczywiście każdy ma swój własny styl i może nosić to, na co ma ochotę. Ale i tak, po osiągnięciu pewnego wieku, lepiej zastanowić się, czy dodatek, który chcemy nosić, postawi nas w lepszym świetle. Zmiany związane z wiekiem mogą być jeszcze bardziej zaakcentowane, jeśli nie wybierzesz czegoś, co Ci odpowiada.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!