Szykowne i bardzo kobiece: 13 nowoczesnych fryzur dla średnich włosów w 2023 roku

Średnia długość włosów jest uważana za najbardziej optymalną, wygodną i praktyczną. Powodem jest to, że ta długość upraszcza proces pielęgnacji, ale pozwala na wykonanie różnych fryzur. Co roku zmieniają się trendy stylizacyjne, a rok 2023 nie jest wyjątkiem, więc czas zapoznać się z najnowszymi trendami mody w tej dziedzinie.

Obszerna fryzura dla średniej długości włosów

Prosta, codzienna stylizacja pozwala kobietom być zawsze na czasie z modowymi trendami. W przypadku średnich włosów możesz dodać objętości za pomocą sprawdzonych narzędzi – szczotki i suszarki do włosów. Warto dodać trochę stylizacji, aby fryzura utrzymała się przez cały dzień.

Rozczochrany kok

Głównym trendem 2023 roku jest naturalny i swobodny wizerunek kobiety. Wcześniej kok był wyjątkowo surowy, z włosami ściągniętymi do tyłu. Ale teraz moda zmusza panie do robienia prostego koka, lekko niechlujnego, w którym nie ma śladu doskonałości.

Delikatnie falowane włosy

Na średnich włosach elegancka i zwiewna fryzura wygląda idealnie. Aby uzyskać tak delikatne fale, możesz użyć prostownicy lub lokówki o dużej średnicy. Ten styl nazywany jest najpopularniejszym w 2023 roku, ponieważ pasuje absolutnie każdemu.

Kucyk

Średnia długość włosów nie pozwoli ci zrobić wysokiego kucyka, więc panie wybierają dla siebie opcję niskiego kucyka. W stylizacji nie ma nic skomplikowanego. Możesz zrobić zarówno idealnie równy kucyk, jak i lekko niechlujną wersję.

Asymetryczne fryzury

Asymetryczne fryzury nie są już tak modne jak w poprzednich latach, ale modna stała się fryzura z pasmami o różnej długości. Aby to zrobić, wszystkie włosy są odkładane na bok, po skręceniu i podniesieniu ich.

Warkocz

Na średnich włosach każdy warkocz wygląda świetnie.

Pleciony kucyk

Kolejna modna fryzura na średnich włosach nazywa się kucykiem. 

Bouffant

Jeśli średnie włosy nie mają objętości, możesz zrobić bouffant. Najpierw włosy na czubku głowy są czesane, a następnie pokrywane równymi pasmami włosami i zbierane w kok lub kucyk.

Średnie włosy to idealna długość, która pozwoli na tworzenie stylowych fryzur na co dzień. W tych trendach na pewno znajdziesz model, który idealnie podkreśli Twoją urodę.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!