Subtelny i Delikatny Manicure: 35 pięknych pomysłów

Jeśli zastanawiasz się, jaki manicure wybrać, sprawdź ten wybór ciekawych i stylowych pomysłów. Tutaj znajdziesz delikatne, romantyczne, spektakularne opcje projektowania na każdy gust i styl.

Delikatne paznokcie z modnymi zdobieniami

Paznokcie nude wyglądają naturalnie, schludnie i współcześnie, zwłaszcza krótkie modele. A o ile wiemy, nic nie jest bardziej kobiece niż naturalność. Dla dodatkowej wyrazistości można je ozdobić brokatem i kamykami.

Francuski manicure

Estetyka manicure francuskiego pozostaje jedną z najbardziej pożądanych. Francuski manicure jest dziś niezwykle różnorodny. Niezwykłe, dyskretne dodatki idealnie wpasują się w elegancką kompozycję o klasycznym typie.

Białe paznokcie

Biały manicure może harmonijnie uzupełnić każdy strój. Ogromną zaletą białych paznokci jest to, że wyglądają pięknie nawet bez zdobienia. Innymi słowy, biel wygląda nowocześnie, elegancko i stylowo, niezależnie od tego, czy używasz brokatu, czy nie.

Różowe paznokcie

Różowe modele są prawie tak samo popularne jak modele białe i nude. Nic dziwnego, bo taki manicure jest wyrazisty, elegancki i wygląda jak najbardziej kobieco. Z drugiej strony, aby manicure nie wyglądał zbyt dziecinnie, można go rozcieńczyć ciemnymi odcieniami, brokatem, wzorami lub gradientem kolorów.

Matowe paznokcie

Odcienie matowe mają bardzo głęboki, szlachetny i lakoniczny wygląd, ale jednocześnie są wystarczająco wyraziste, by Cię wyróżnić. Zwłaszcza, gdy występuje kontrast między powierzchniami matowymi i brokatowymi.

Perłowe paznokcie

Jednym z najbardziej niezwykłych i wyrazistych stylów jest styl perłowy. Lakier perłowy dodaje paznokciom wyrazistości i wyrafinowania. Zobaczmy, jakie są najbardziej inspirowane modele.

Paznokcie w pastelowych kolorach

Ich delikatny ton pozwala kojarzyć je z ubraniami tego samego koloru, ale także bawić się kontrastami, łącząc zasadniczo różne odcienie.

Paznokcie z rysunkami

Wzory zdobienia paznokci pięknie prezentują się na lakierze w pastelowych kolorach. Zwykle, aby podkreślić swoją indywidualność i nadać paznokciom wyrazistości, kobiety sięgają po motywy kwiatowe, wzory geometryczne, wzory abstrakcyjne lub odwrotnie, tony metaliczne z brokatem, aplikacje dekoracyjne, kryształy, brokat, kamyki czy perełki.