Stylowy manicure na krótkie paznokcie! 20 pięknych pomysłów

Krótkie paznokcie są łatwe w pielęgnacji, praktyczne, wygodne i można je bez przeszkód nosić zarówno na imprezach okolicznościowych, jak i w biurze. Istnieje wiele wariantów o nowoczesnym i ciekawym wyglądzie. Oto 20 modeli, które Cię zainspirują.

Piękne krótkie wzory paznokci

Powłoka monochromatyczna w jasnym mlecznym odcieniu prezentuje się bardzo ciekawie i powściągliwie.

Kolejnym uniwersalnym rozwiązaniem jest solidny klosz. Z takimi paznokciami możesz jechać wszędzie, będą harmonijnie komponować się z każdym strojem. Jeśli wolisz chłodniejsze odcienie, sprawdź gamę pereł. Jest dość samowystarczalna i wyrazista, mimo swojej zwięzłości.

Neutralna baza i podkreślenie jednego akcentującego paznokcia kojącym wzorem to hit sezonu. Do wyboru mieniący się brokat w dowolnym rozmiarze.

Krótkie paznokcie wyglądają znacznie bardziej efektownie w lekkiej stylizacji. Potrzebujesz wielobarwnych lakierów i odrobiny dekoracji. Do jasnych tonów możesz dodać kilka bardziej nasyconych odcieni.

Elegancki wzór na krótkich paznokciach jest lepszy, aby był dyskretny i niezbyt obszerny. Na przykład małe abstrakcyjne detale lub niezwykły manicure księżycowy z przezroczystymi otworami.

Każda geometria wygląda luksusowo na krótkich paznokciach. Im cieńsze linie, tym bardziej elegancka będzie kompozycja.

Kolejnym trendem sezonu są abstrakcyjne, kontrastowe wzory na bardzo krótkich paznokciach. Bardzo stylowe i nowoczesne kompozycje można wykonać w jasnym wykonaniu.

Czytaj więcej: Białe paznokcie – najpiękniejsze pomysły na biały manicure 2021-2022